Parduotuvė

Aukštos kokybės 1 vnt. universalus automobilinis …

Aukštos kokybės 1 vnt. universalus automobilinis elektrostatinis venkite antistatinės metalo diržo atspindinčios juostelės karštos naujos 3 spalvos

4.28 €

Aukštos kokybės 1 vnt. universalus automobilinis elektrostatinis, venkite antistatinės metalo diržo atspindinčios juostelės, karštos naujos 3 spalvos Funkcijos:

100% visiškai naujas ir didelis kiekis.

Specialaus metalo konstrukcija, pasižyminti stipriu elektros laidumu, gali efektyviai pašalinti statinę elektrą ir yra atspari dilimui.

Sraigtinio tvirtinimo naudojimas automobilio išmetimo vamzdyje, elektrostatinis elektrostatinis pasipriešinimas taip pat turi labai gerą puošybos efektą.

Iki 29 cm ilgio, ištiestas iki žemės, leiskite elektrostatiniam krūviui geriau pašalinti.

Išskirtinis apdirbimas, išskirtinės, praktiškos, įvairios medžiagos yra jūsų intymiausia meilė ir aukštos kokybės įranga.

Naktinė šviesą atspindinti juostelė Atlieka įspėjamąjį vaidmenį.

Užkirsti kelią statinei trinčiai su antžeminiais automobiliais dėl oro išdžiūvimo, veiksmingai pašalinkite statinę elektros energiją ir užtikrinkite, kad neatsirastų aukštos įtampos iškrovos reiškinys.

Montavimo būdas:

Automobilio išmetimo vamzdyje galite sužinoti reikalingą montavimo dalį.

Sureguliuokite varžtą į tinkamą padėtį ir jį galima sumontuoti ant išmetimo vamzdžio.

Pagal skirtingus modelius, pradinis gebėjimas stiprus bučinys gali būti reguliuojamas elektrostatinio diržo ilgį. Turėkite jį savo automobilio uodegoje, jau gražus ir saugus.

Specifikacijos:

Medžiaga: metalas

Spalva: Smiling/Geltona/Raudona

Ilgis: apie 32,5 cm / 12,79 colio

Plotis: 23 cm / 0,9 colio

Kiekis: 1 vnt

Į paketą įeina:

1x antistatinis diržas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas