Parduotuvė

AUTCOAT 4 vnt. juodos ir baltos tinklelio …

AUTCOAT 4 vnt. juodos ir baltos tinklelio automobilių sunkvežimio motociklo padangos oro vožtuvo dangteliai padangos vožtuvo dangteliai automobilio pilnos sriegio stilius sandarus

6.80 €

Kategorija: Įvairūs

Apie prekę:

  1. Visiškai naujas ir kokybiškas.
  2. Pagaminta iš metalinės medžiagos. Uždenkite paviršių, kad išvengtumėte metalo oksidacijos, rūdžių ir pagerintumėte atsparumą korozijai, atsparumą dilimui, tekstūrą ir blizgesį.
  3. Lengvas montavimas. Su guminiais sandarikliais viduje. Gali pakeisti originalų blogą padangos vožtuvo dangtelį ir taip pat parodyti padangos grožį.
  4. Apsauginiai automobilio padangų vožtuvų dangteliai padeda išvengti nuotėkio, nešvarumų ir kitų objektų, kurie nepažeis šerdies.
  5. Universalus Tinka visiems automobiliams, motociklams, dviračiams ir kt.

Funkcija:

  1. Vožtuvo šerdies apsauga nuo korozijos dėl tiesioginio sąlyčio su moliu, vandeniu ir sniegu.
  2. Neleiskite, kad padanga nuleistų, ir užtikrinkite stabilų padangų slėgį.
  3. Užtikrinti saugų vairavimą.

Kaip prižiūrėti vožtuvų dangtelius? Kad išvengtume natūralios vožtuvų dangtelių oksidacijos ir korozijos, vožtuvų dangtelius turėtume prižiūrėti šiais būdais.

1.   Saugokite, kad vožtuvo dangteliai ilgai nepatektų į vandenį ar sniegu. 2.   Atsukti ir išvalyti vožtuvų dangtelius bei reguliariai, tarkime, 2–4 savaites/kartą, tikrinti padangų slėgį, kad būtų išvengta vožtuvo dangtelio sriegių oksidacijos ir būtų užtikrintas normalus padangų slėgis.

Specifikacijos: Medžiaga: aliuminio lydinys Dydis (L*W): 1,4 cm * 1 cm / 0,55 colio * 0,39 colio Grynasis svoris: 20g Kiekis: 4 vnt Taikomi modeliai: universaliems automobiliams Montavimo būdas: gumbavimas Spalva: juoda, auksinė, sidabrinė Rašto stilius: juodos ir baltos spalvos tinklelis

Pastaba: Smulkius daiktus laikykite toliau nuo vaikų iki 3 metų.

Į paketą įeina: 4 vnt padangų vožtuvų dangteliai

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas