Parduotuvė

„Autel MS300 OBD2“ skaitytuvo automobilio kodų …

„Autel MS300 OBD2“ skaitytuvo automobilio kodų skaitytuvas išjunkite variklio lemputę skaitykite ir ištrinkite gedimų kodus patikrinkite emisijos monitoriaus būseną CAN

29.75 €

Kategorija: Įvairūs

Nauja parduotuvė atidaroma žemiausia gamyklos kaina

Spustelėkite čia norėdami gauti daugiau nuolaidų

Skaityk mane

  1. Esame įgaliotasis „Autel“ prekės ženklo platintojas, 100 % visiškai naujas originalus originalus „Autel“ su programinės įrangos atnaujinimu ir garantija. Jei ne, bus suteikta dviguba kompensacija!!!2. Siuntimas į sandėlį užsienyje:1/ Iš CN: Visos šalys (DHL/Fedex: 15-60 dienų siuntimas.)2/ Iš Ispanijos: Europos šalys, mokesčius sumokėjome.(7-15 dienų siuntimas)3/ Iš JAV: JAV , sumokėjome mokesčius.( 7-15 dienų siuntimas)4/ Iš AU: Autralia, mokesčius sumokėjome.( 7-15 dienų siuntimas)5/ Iš Rusijos: Rusija, mokesčius sumokėjome.( 7- 15 dienų siuntimas)

Autel MaxiScan MS300 MaxiScan MS300 kodų skaitytuvas palaiko visus OBDII protokolus, įskaitant KWP2000, ISO2000, ISO9141, J1850 VPW, J1850 PWM ir CAN. Nors ir mažas dydis, MS300 gali gauti tą pačią su emisija susijusią informaciją kaip ir dideli brangūs skaitytuvai. MS300 veikia su daugeliu po 1996 m. išleistų transporto priemonių, kurios yra suderinamos su OBDII (įskaitant CAN).

Išjunkite variklio lemputę: „Autel MaxiScan MS300 OBD2“ skaitytuvas gali pasiekti su OBD2 suderinamų transporto priemonių PCM modulį ir nuskaityti bei išvalyti diagnostikos gedimų kodus (DTC), įsitikinti, kad jūsų variklis yra geros būklės, ir išjungti patikrinimo variklio lemputę, kai bus atliktas tinkamas remontas pagal DTC, rodomą apšviestas ekranas.

Skaitykite, išvalykite diagnostikos gedimų kodus (DTC): „Autel MaxiScan MS300 OBD2“ skaitytuvo kodų skaitytuvas gali nuskaityti ir nuskaityti gedimų kodus, įskaitant bendruosius kodus, laukiančius kodus ir specifinius gamintojo kodus daugelyje vietinių transporto priemonių (sedanų, visureigių ir lengvųjų sunkvežimių) po 1996 m., Europoje esančiose transporto priemonėse po 2002 m. ir Azijos transporto priemonėse.

Smogo patikrinimas: MS300 tikrinimo variklio kodo skaitytuvas nuskaito I/M parengties būseną, kad padėtų praeiti kasmetinį smogo patikrinimą.

Visapusiška transporto priemonių aprėptis: Veikia su visais 1996 m. ir naujesniais sedanais, visureigiais ir lengvaisiais sunkvežimiais, kurie yra suderinami su OBDII, palaiko visus OBD2 protokolus, įskaitant CAN, VPW, PWM, ISO ir KWP 2000 protokolus.

Nuskaityti VIN numerį: MS300 OBD2 kodo skaitytuvo funkcija View VIN leidžia gauti 2002 m. ir naujesnių transporto priemonių, kurios palaiko 9 režimą, transporto priemonės identifikavimo numerį. Lengva naudoti: MS300 OBD2 skaitytuvas yra dviejų mygtukų dizainas ir apšviestas. Dviejų eilučių skystųjų kristalų ekranas su integruotu 16 kontaktų OBDII kištuku, itin paprastas naudoti ir skaityti. Saugus ir ilgaamžis: įmontuotas autonominis OBDII skaitytuvas saugiai bendrauja su jūsų automobiliu. Su tvirtu kabeliu jis mažas, bet sukurtas taip, kad tarnautų.

Į paketą įeina: 1 X Autel MaxiScan MS300 pagrindinis blokas 1 X 16 PIN standartinis OBD2 kabelis1 X naudotojo vadovas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas