Parduotuvė

„Auto Data 3.45“ laidų schemų duomenys su diegimo …

„Auto Data 3.45“ laidų schemų duomenys su diegimo vaizdo įrašu „Autodata 3.45“ programinės įrangos versijos atnaujinimas iki 2014 m. Automatinio remonto įrankis

22.31 €

Prašome atkreipti dėmesį į informaciją po pirkimo ir pasakykite mums savo el. pašto adresą, kad galėtume atsiųsti atsisiuntimo nuorodą, ačiū!

Pastebėti : 1、Programinės įrangos versija: Auto— Data Data 3.45 (naujausia versija)2、Programinės įrangos kalba: tik anglų kalba3、Diegimo sąlygos: 1、Paprasta įdiegti virtualioje sistemoje 2、Įdiegta Windows XP/7/8/10 gana sudėtinga.

Svarbus pastebėjimas : 1、Prieš diegdami programinę įrangą, išjunkite antivirusinę programinę įrangą!!!2、Programinė įranga Paskutinė atnaujinta versija yra 2014 m.!Prašome žinoti!3、Pasirinkite atsisiuntimo nuorodą (greitai, bet be paketo) arba kompaktinį diską (jūs galite gauti tikrąjį kompaktinį diską), kai perkate. Pardavus programinę įrangą, ji negrąžinama (pateiksime diegimo vaizdo įrašus ir instrukcijas).4、Pateikiame tik diegimo instrukcijas, jokių pamokymų. Programinė įranga yra profesionali programinė įranga. Jei negalite jo naudoti, nepirkite, ačiū.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas