Parduotuvė

„Auto Wash Tool“ dažų valiklis poliruoja storą …

„Auto Wash Tool“ dažų valiklis poliruoja storą pliušinį mikropluošto tašką „Spot Rust Care Care Care“ šampūnas vaškas poliruojantis detalizuojantis rankšluostis

5.66 €

Auto Care plovimo įrankiai 500gsm30x30cm/30x40cm/30x60cm storis

Gamybos aprašymas

100% visiškai naujas ir aukštos kokybės

Medžiaga: koralų vilna / koralinis aksomas

Spalva: geltona, kavos, rožinė, violetinė, tamsiai mėlyna, šviesiai mėlyna, šviesiai violetinė, balta, tamsiai žalia, šviesiai rožinė, šviesiai žalia, raudona, oranžinė

Pastaba:

1.Dėl dydžio išmatavimai yra rankų darbo, todėl gali būti 0,1-0,5 colio paklaida.

2.Prašome suprasti dėl šviesos spinduliavimo ar kompiuterio ekrano skirtumo, todėl negaliu garantuoti, kad nuotraukos ir tikrosios spalvos yra 100% vienodos.

[produkto pristatymas]

Mikropluoštas yra, pastaraisiais metais, sparčiai plėtoti diferencialinio pluošto, žinomas kaip naujos kartos sintetinio pluošto, cheminio pluošto aukštųjų technologijų, aukšto modeliavimo tipiškas atstovas plėtros naujų sintetinių pluoštų. Itin smulkaus pluošto specifinis paviršiaus plotas yra didelis, todėl mikropluošto audinys, dengiantis didelio, specifinio paviršiaus ploto pluoštus, kelis kartus daugiau kontaktuoja su dulkėmis ar aliejumi, o aliejus iš pluošto paviršiaus prasiskverbia daugiau galimybių, todėl turi stiprią valymo funkciją, ypač smulkaus pluošto audiniai. gali giliai įsiskverbti į odos poras ir efektyviai pašalinti nešvarumus, riebalus ir negyvą odą, kosmetikos likučius.

[Prekės savybės]

1, labai gerai sugeria vandenį: itin smulkus pluoštas iš oranžinio žiedlapio tipo gijos bus padalintas į aštuonis žiedlapius, pluošto paviršiaus plotas padidėja, austo audinio poros padidėja dėl kapiliarinio šerdies siurbimo efekto ir sustiprina vandens sugėrimo, greito sugėrimo ir greitai kinta dėl savo puikių savybių.

2, stiprus ploviklis: 0,4 um skersmens mikropluošto smulkumo lygis yra 1/10 šilko, o jo specialus skerspjūvis gali efektyviau užfiksuoti nuo kelių mikronų dulkių daleles, nukenksminimas ir aliejaus poveikis yra labai akivaizdus.

3, nėra plaukų šalinimo: didelio stiprumo sintetinio pluošto siūlas, kurį nėra lengva sulaužyti. Tuo pačiu metu naudojant glaustą pynimą, o ne verpimą, o ne nuo žiedo, pluoštus nėra lengva išsiskirti nuo rankšluosčio paviršiaus.

Į paketą įeina:

1 vnt. automobilio džiovinimo rankšluostis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas