Parduotuvė

Automobilio avarinio maitinimo paleidimo laidas …

Automobilio avarinio maitinimo paleidimo laidas automatinis akumuliatoriaus stiprintuvas trumpiklis vario maitinimo laidas automobilio priedai skirti kemperiams skirtiems kemperiams mikroautobusams visureigiams

14.77 €

YPATYBĖ:

Variniai galiniai spaustukai su PVC dengtomis rankenomis užtikrina apsaugą.

Pilnas komplektas (pozityvinis kabelis su 2 spaustukais ir neigiamas kabelis su 2 spaustukais).

Laidai yra padengti storu PVC izoliacijos sluoksniu, kad būtų užtikrintas lankstumas be įlinkimų.

Atsparumas oro sąlygoms: Neveikia oro ir temperatūros svyravimai.

[Produkto pavadinimas]: 500A akumuliatoriaus spaustukas [Gaminio medžiaga]: PP [Gaminio specifikacijos]: vienas laidas yra apie 2,2 metro (konkretus gaminys priklauso nuo tikro produkto), nes dydis yra rankinis Matavimas, neprieštaraukite, jei yra nedidelė klaida)

[Gaminio storis]: skersmuo su guminiu žiedu: 1,2 cm, varinės vielos storis 0,32 mm, sudarytas iš 115 vijų [Rekomenduojamas naudojimas]: 500A/600A karštoji linija rekomenduojama tiems, kurių poslinkis mažesnis nei 2,0

SPECIFIKACIJA:

Produkto tipas: 500A avarinio akumuliatoriaus laidas

Medžiaga: varis ir PVC

Gaminio storis: skersmuo su guminiu žiedu: 1,2 cm, varinės vielos storis 0,32 mm, sudarytas iš 115 vijų

Spalva: raudona ir juoda

Raudona linija: teigiama

Juodas laidas: neigiamas

PRIJUNGIMO PROCEDŪRA yra tokia: (1) Pirmiausia užfiksuokite raudoną paleidimo laido laidą ant teigiamo „išgelbėto automobilio“ raudono akumuliatoriaus poliaus. (2) Tada kitame gale esantį raudoną laidą priveržkite prie teigiamo „gelbėjimo transporto priemonės“ raudono akumuliatoriaus poliaus. (3) Priveržkite juodą laidą prie juodo neigiamo „išsaugoto“ akumuliatoriaus. (4) Tada užveržkite juodą laidą ant juodo neigiamo „gelbėjimo automobilio“ akumuliatoriaus. (5) Pirmiausia užveskite „gelbėjimo mašinos“ variklį, o tada – „gelbėjimo mašinos“ variklį. Jei pastebėjote, kad išgelbėtos transporto priemonės vis tiek nepavyksta užvesti, patikrinkite, ar metalinė kontaktinė dalis blogai kontaktuoja.

DAŽNI KLAUSIMAI:

 1. Ką reiškia 600A 500A ir koks skirtumas? Atsakymas: A yra srovės vienetas amperas. 600A ir 500A reiškia praleidžiamos srovės kiekį. Todėl 600A praleidžiamos srovės dydis yra didesnis nei 500A. Todėl viela turi būti storesnė ir storesnė nei 500A.
 2. Kodėl įkaitusi automobilio viela tokia stora? Mano automobiliui nebegalioja. Naudojau 2 buitinius laidus kito automobilio akumuliatoriui paimti, bet jis negali uzvesti automobilio. Atsakymas: Viela turi varžą, o laido varža yra didelė. Užvedus automobilį įtampos kritimas ant plono laido yra per didelis, todėl starteris neveikia normaliai. Todėl norint užtikrinti, kad starteris turėtų pakankamai paleidimo įtampą, reikalingas storas priešgaisrinis laidas.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

 1. Dvi transporto priemonės negali turėti jokio kontakto, o abiejų transporto priemonių įtampa turi būti tokia pati.
 2. Jei akumuliatorius užšąla žiemą, nenaudokite šio starterio laido.
 3. Prieš jungiant reikia išjungti dviejų automobilių variklius, garso ir oro kondicionierius.
 4. Baigę užvesti variklį, turite nuimti starterio laidą atvirkštine tvarka, kitaip tai gali sukelti trumpąjį jungimą

PAKUOTĖ: 1x avarinis maitinimo laidas

SIUNTIMAS

 1. Visi produktai bus supakuoti profesionaliai
 2. Mes išsiųsime jūsų siuntinius per 7 darbo dienas nuo mokėjimo patvirtinimo.
 3. Mes nesame atsakingi už importo muitą, už tai atsakingas pirkėjas. Bet koks ginčas dėl to yra nepagrįstas.
 4. Turkijos pardavėjui, remiantis naujausiais Turkijos įstatymais, visam tarptautiniam paštui (siuntoms), įvežamam į Turkiją, bus taikomas 20 % tarifas, pagrįstas vidinių prekių verte. Siekdamas užtikrinti savalaikį pašto įforminimą, siuntėjas turi sumokėti prekės sugeneruotus tarifus. (Prieš pirkdami galite pasikonsultuoti dėl tarifų)

GARANTIJA

 1. Vienų metų garantija visiems mūsų gaminiams ir visi bus griežtai patikrinti prieš išsiunčiant. 2.Jei nesate patenkinti gavę produktus, grąžinkite juos per 30 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus.

ATSILIEPIMAS

 1. Jei esate patenkinti mūsų produktu ir aptarnavimu, palikite mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždučių apžvalgą; 2.Jei nesate patenkinti mūsų paslauga ar bet kokia kita problema, prieš palikdami atsiliepimą susisiekite su mumis ir mes nedelsdami išspręsime problemą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas