Parduotuvė

Automobilio dviejų žandikaulių krumpliaračio …

Automobilio dviejų žandikaulių krumpliaračio skriemulio guolio traukiklis juodas krumpliaračio traukiklio montavimo šalinimo rankinis įrankis 2 colių mažos kojos didelė mechanika

3.08 €

Kategorija: Įvairūs

Savybės: Pagaminta iš aukštos kokybės anglinio plieno, tvirta ir patvari. Protingas traukimo letena formos dizainas, patogus. Stora nagų struktūra, nesunku sulaužyti. Skylės tempimo letena, reguliuojamas užspaudimo gylis. Šis krumpliaračių traukiklis abiem sukimosi kryptimis. Naudojamas rutuliniam guoliui, krumpliaračiui ir kt. nuardyti.   Specifikacijos: Medžiaga: anglinis plienas Spalva: juoda Dydis: 50 mm   Į pakuotę įeina: 1* spiralinio guolio traukiklis   Pastabos: 1. Tikroji prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose rodomas svetainėje dėl daugelio veiksnių, tokių kaip monitoriaus ryškumas ir šviesos ryškumas. 2. Leiskite šiek tiek nukrypti nuo matavimo duomenų.

Kiekvienas produktas buvo išbandytas prieš išsiunčiant jums kad įsitikintumėte, ar jis veikia geromis būklėmis!

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis. Jei pirmą kartą negavote nuolaidos, kitą kartą galite prašyti mūsų nuolaidos.

  • Ar didmeninė prekyba ir pristatymas yra sveikintinas?

Didmeninei prekybai pasiūlysime nuolaidą arba nemokamą greitąjį pristatymą.

Siuntimui galite pateikti savo kliento adresą, siuntinį galime išsiųsti be jokios informacijos

  • Pristatymas yra sveikintinas?

Jei norite pristatyti prekes, mes galime išsiųsti prekes tiesiogiai jūsų klientams ir nepaliksime informacijos apie mus, jei norite.

*Kaip sekti siuntinį?

Galite sekti savo siuntinį šioje svetainėje naudodami savo sekimo numerį: https://global.cainiao.com/detail.htm  (Nukopijuotas į naršyklę, kad atidarytų).

*Ką daryti, kai baigiasi pirkimo apsaugos laikas?

Jei jūsų pirkimo apsaugos laikas baigiasi, susisiekite su mumis ir mes padėsime jį pratęsti. Taigi jūsų pinigai į mano sąskaitą nepateks.

*Užsakymas ir siuntimas

  1. Paprastai mes nemokamai pristatysime prekes jums per „AliExpress Standard Shipping“, pirmiausia susisiekite su mumis, jei norite siųsti per DHL, UPS, EMS, Fedex ar kitas siuntimo bendroves.

*Gražinimo politika

Jei prekė yra sugedusi, galite grąžinti pinigus arba pakeisti per 7 dienas nuo gavimo.

Pirkėjas turi būti atsakingas už grąžintų prekių siuntimo išlaidas.

*Atsiliepimas

Jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, padėkite mums palikti „Teigiamas atsiliepimas“ ir „5 tobulos žvaigždės“, kai gausite prekes ir mes padarysime tą patį už jus.

Ačiū iš anksto!

Jei turite klausimų dėl sandorio, prieš palikdami atsiliepimus susisiekite su mumis ir suteikite mums galimybę rasti sprendimą. Ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas