Parduotuvė

Automobilio įkrovimo laido laikymo krepšys …

Automobilio įkrovimo laido laikymo krepšys trumpiklis nešiojamasis krepšys skirtas elektrinių transporto priemonių įkroviklio kištukai lizdai įkrovimo įrangos talpyklos laikymui

12.00 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

Kad būtų lengviau pergabenti patvarius trumpiklius iš automobilio į namus, automobilio akumuliatoriaus trumpiklio kabelio krepšys yra su ergonomiška nešiojimo rankena. Siekiant užtikrinti automobilių aksesuarų saugumą, krepšys buvo padengtas nanotechnologine vandeniui atsparia danga, tinkama naudoti automobilio salone ir lauke. Automotive Battery Jumper Cables Krepšys gali apsaugoti jūsų EV įrankių priedus atšiauriomis sąlygomis, pagamintus iš patvaraus ir ugniai atsparaus Oksfordo audinio. Ant EV įkrovimo trumpiklio kabelių laikymo krepšio yra dvipusiai lipdukai, kurie tvirtai pritvirtinti prie pliušinio bagažinės paviršiaus ir neslys dideliu greičiu, nepakenks jūsų įkrovimo kabelio įrangai ir negirdėtų neįprastų garsų. Galima laikyti įkrovimo laidą, esantį žemiau 8 metrų, automobilinių akumuliatorių trumpiklio kabelių krepšyje yra didelė talpa, taip pat tinka akumuliatoriaus trumpiklius ilginamiesiems laidams, vilkimo lynams, automobilių įrankiams ir kt.

Specifikacija:

Medžiaga: antipirenas audinys Spalva: Juoda Apvalus dydis: 36 cm / 14,17 colio x 36 cm / 14,17 colio x 10 cm / 3,94 colio. Kvadrato dydis: 32 cm / 12,59 colio x 32 cm / 12,59 colio x 10 cm / 3,94 colio.

Į paketą įeina:

1 x automobilio trumpiklio kabelių krepšys

Be originalios pakuotės dėžutės.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas