Parduotuvė

Automobilio lipdukas Animacinių filmų raganos …

Automobilio lipdukas Animacinių filmų raganos siluetas Kūrybinis kėbulo langas Dekoratyviniai automobiliai Moto Eksterjero Priedai Vinilo lipdukas

5.06 €

Animacinių filmų raganos siluetas Viniliniai automobilių lipdukai Kūrybiški automobilio kėbulo langų dekoratyviniai automobilių ir motociklų eksterjero priedų lipdukai, 12 cm x 10 cm

Kompanijos profilis

„Play Cool Auto Supply Co., Ltd.“ yra įmonė, kuri specializuojasi automobilių lipdukų, elektrostatinių lipdukų, parkavimo ženklų, automobilių lėlių, šviesą atspindinčių lipdukų, elektrostatinių plėvelių, automobilių reikmenų ir kitų gaminių gamyboje ir apdirbime. Įmonė turi išbaigtą ir mokslišką kokybės valdymo sistemą, pažangią įrangą ir automatines vamzdynų operacijas, o kartu dirba profesionalai, kurie sukurs Jums tobulą ir prieinamą pakuotę. Platinami ir parduodami automobilių lipdukai ir automobilių reikmenys yra gerai parduodami vartotojų rinkoje ir turi aukštą statusą tarp vartotojų. Draugai iš visų socialinių sluoksnių kviečiami apsilankyti, vadovauti ir derėtis dėl verslo.

Funkcijos:

100% visiškai naujas, geros kokybės ir universalus pritaikymas visoms transporto priemonėms

Papuoškite savo automobilį suasmenintu automobilio lipduku, kuris sukurs jūsų automobilio išvaizdą

Automobilio lipdukas atsparus karščiui ir saulės spinduliams, todėl nenublunka bent jau daugelį metų

Lengva montuoti, tereikia nulupti ir įklijuoti

Jie nesunaikins spalvos ar paviršiaus, ant kurio jis buvo įklijuotas

Medžiaga: aukštos kokybės PVC aplinkos apsaugos medžiaga, vandeniui atspari apsauga nuo saulės, neblunkanti

Integruotas 8 spalvų spausdinimas ir graviravimas, 24 paskalių nuostabus purškiklis.

Tobulas kirpimas, kiekvienas yra meno kūrinys

Spalva: kaip parodyta nuotraukose

Dydis: 12cmx10cm 15 cm x 12,5 cm 18cmx15cm 20cmx16,6cm

Į paketą įeina: 1 x animacinių filmų raganos silueto viniliniai automobilių lipdukai Kūrybiški automobilio kėbulo langų dekoratyviniai automobilių ir motociklų eksterjero priedų lipdukai, 12 cm x 10 cm

Montavimo instrukcija: 1.Bevandenė pasta bus paskelbtas svetainėje clean.dry. Nuplėštas visas popieriaus galas arba jo dalis, nustatykite gerą padėtį, pritvirtinkite prie viršutinio galo, nuo viršaus iki apačios, įklijuokite ant korpuso. naudokite plastikinį grandiklį arba banko kortelę ir toliau grandydami, išspaudimas bus visiškai oras.

2.vandens pasta bus paskelbtas svetainėje švarus nuvalytas visas galas arba popierius, vandeninė valymo priemonė užpurkšta ant automobilio kėbulo, lipnios vietos ir lipdukai ant dantenų paviršiaus nustatykite gerą padėtį, lipdukas atsargiai pritvirtintas prie transporto priemonės kėbulo plastikiniu grandikliu, nubraukdamas vandenį ir orą. 30 minučių išdžiovinkite natūraliu oru, galiausiai nuimkite perkėlimo plėvelę.

Patarimai: Niekada nepadėkite automobilio po karšta saule per 48 valandas po montavimo! Niekada neplaukite automobilio per 48 valandas po montavimo!

 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ (išskyrus kai kurias šalis ir APO / FPO)

 2. Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patvirtinimo.

 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą.

 4. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač šventiniu laikotarpiu. 5.Jei siuntos negavote per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

 5. Dėl atsargų būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad būtų galima greitai pristatyti.

 6. Galite susisiekti su mumis per 7 dienas nuo prekių gavimo ir 30 dienų grąžinti nuo jos gavimo datos. Jei šį daiktą turite ilgiau nei 7 dienas, jis laikomas panaudotu ir MES JUMS NESUGRĄŽINUOSIME AR PAKEITIMO. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.

 7. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo prekę.

 8. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTO PASIŪLYMO SUMĄ, kai gausite prekę originalioje būklėje ir supakuotą su visais komponentais ir priedais Įtraukta, PO TIEK pirkėjui, tiek pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.

 9. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) neatitinka (-i) reklamuojamų.

 10. 12 mėnesių Gamintojo ribota garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus prekes, sugadintas ir (arba) netinkamai naudotas po gavimo). Priedai tiekiami su 3 mėnesių garantija.

 11. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite pasakyti, koks yra defektas ir duok mums savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEIAME DALYKŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGĖ.

Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome susisiekti su mumis i IŠ karto PRIEŠ pateikdami mums neutralų arba neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinamai išspręsti jūsų problemas. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas