Parduotuvė

Automobilio lipdukas Magnetinis lipdukas Kalėdų …

Automobilio lipdukas Magnetinis lipdukas Kalėdų puošmena Šaldytuvo magnetai Kalėdų Senelio lemputė Sniego senelis Šviesą atspindintis lipdukas Automobilio dekoras

3.95 €

Kategorija: Įvairūs

Automobilio lipdukas Magnetinis lipdukas Kalėdų puošmena Šaldytuvo magnetai Kalėdų Senelio lemputė Sniego senelis Šviesą atspindintis lipdukas Automobilio dekoras

Apibūdinimas:

  1. Labai miela, pirkau kaip kalėdinę dovaną, nekantrauju padovanoti!
  2. Pagaminta iš atspindinčios plėvelės ir magnetinės nugarėlės. Atrodo, kad šie atspindintys kalėdinių lempučių magnetai užsidega, kai įjungti priekiniai žibintai. Jie šviečia kaip tikros lemputės saulės šviesoje ar šviesoje. Tai smagus būdas pasipuošti savo automobilį šventėms.
  3. Šie magnetai gali gerai išsilaikyti automobilyje lyjant, vėjyje, sningant ar važiuojant dideliu greičiu. Prieš dengdami įsitikinkite, kad paviršius yra švarus ir sausas.
  4. Tinka bet kokiam metaliniam paviršiui. Puikiai tinka jūsų automobiliui, transporto priemonei, džipui, sunkvežimiui, sunkvežimiui, garažo vartams, šaldytuvui, pašto dėžutei, metaliniam stalui, metalinėms durims, mini šaldytuvui, mokyklinei spintelei, mokykliniam autobusui, magnetiniam skydeliui, indaplovei, dokumentų spintai ir kt.
  5. Lengva užtepti, reguliuoti ir nuimti – juos galima reguliuoti ir nuimti nepaliekant jokių likučių. Šventės super šventinės.
  6. Tai tinkama kalėdinė dovana šeimai, draugams, artimiesiems ir kolegoms.

Specifikacija: 100% visiškai naujas, aukštos kokybės Medžiaga: PVC Dydis: Lemputės magnetų ornamentas: 105cm/1.963.93IN Vielinių magnetų ornamentas: 202,2cm/7,780,86IN

Į paketą įeina: kaip paveikslas

Pastaba: Skirtingų monitoriaus ekranų spalvos gali šiek tiek skirtis. Patikrinkite kiek įmanoma daugiau, kad įsitikintumėte, jog prekė yra ta, kurios jums reikia. Leiskite 0,5–1 colio skirtumą dėl rankinio matavimo (1 colis = 2,54 cm)

Peržiūra:

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas