Parduotuvė

Automobilio oro pagalvės simuliatorius …

Automobilio oro pagalvės simuliatorius emuliatorius aplinkkelis garažas SRS Greitai aptiks gedimus Trikčių šalinimas Gedimų diagnostikos įrankio sistemos taisymas

1.77 €

Universalus oro pagalvių simuliatorius. Šie treniruokliai skirti tik diagnostikos / trikčių šalinimo tikslams. Jie privers oro pagalvių kompiuterį manyti, kad oro pagalvė arba saugos diržo įtempiklis yra prijungtas, ir, jei nėra kitų problemų, turėtų užgesti oro pagalvės lemputė. Tai labai naudinga atliekant oro pagalvių sistemos remontą, jei dar neturite geros oro pagalvės. Arba norėdami įsitikinti, kad viskas veikia tinkamai, prieš prijungdami naują oro pagalvę. Tai naudingas įrankis diagnostikos oro pagalvės SRS Syetem Tinka daugumai oro pagalvių SRS sistemų Universalus automobiliniams visureigiams visureigiams pikapams Juos labai paprasta naudoti ir jie tiesiog sujungiami į dvi jungtis, kurios paprastai jungiamos prie vairuotojo oro pagalvės.

Medžiaga: ABS Spalva: juoda Dydis: 501910mm

1 * Automobilio oro pagalvių emuliatorius

  1. Dėl rankinio matavimo ir skirtingų matavimo metodų tikrasis dydis gali šiek tiek skirtis. 2.Atminkite, kad dėl apšvietimo efektų ir monitoriaus šviesumo/kontrasto nustatymų ir pan., svetainės nuotraukos ir tikrojo elemento spalvų tonas gali šiek tiek skirtis.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas