Parduotuvė

Automobilio peleninė su LED apšvietimu sandariu …

Automobilio peleninė su LED apšvietimu sandariu dangteliu Daugiafunkcinis transporto priemonės puodelių laikiklis Oro ventiliacija Peleninė Šiukšliadėžė Automobilio vidaus apdaila

7.95 €

Kategorija: Įvairūs

Automobilio peleninė su LED apšvietimu sandariu dangteliu Daugiafunkcinis transporto priemonės puodelių laikiklis Oro ventiliacija Peleninė Šiukšliadėžė Automobilio vidaus apdaila Funkcijos: *1. Automobilio peleninėje yra LED lemputės, kurios užsidegs atidarius dangtį. *2. Naudojimui namuose ir automobilyje su dvigubais oro išleidimo spaustukais galite uždėti ant centrinės konsolės puodelių laikiklio ir pritvirtinti prie oro išleidimo angos. *3. Peleninės vidinė sienelė pagaminta iš labai antipirenų medžiagų, kurios pašalina gaisrą ir prailgina peleninės tarnavimo laiką. *4. Griežtai sandarūs puodelių dangteliai ir puodeliai neleidžia išpūsti dūmų. *5. Integruotas cigarečių atrama ir dūmų slopintuvas suteikia patogumo. Apibūdinimas: *1. Medžiaga: PBT 2. Gaminio dydis: 65100 mm *3. Apdaila: liejimas *4. Tvirtinimas: oro išleidimo anga / centrinės konsolės puodelio laikiklis Į paketą įeina: 1 x Automobilio peleninė PASTABA: Gaminio spalva ir matmenys gali šiek tiek skirtis.

Siuntimas 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo. 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI     Pristatymo adresą. 4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu. 6. Jei negavote užsakymo praėjus 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Atseksime jūsų užsakymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas! 7. Pristatymo laikas:

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji bus laikoma panaudota ir MES JUMS NEGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.
  2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID.
  3. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalioje būklėje ir pakuotę su visais komponentais ir priedais, TIEK PIRKĖJUI, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakaitalą.
  4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) nėra toks (-i) kaip reklamuojamas.

Garantija

  1. 12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija.
  2. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEISTAME DALYKŲ AN PASIBAIGUSI GARANTIJA. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimas Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinti jūsų poreikius. Neįmanoma spręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas