Parduotuvė

Automobilio priekinio stiklo skėčiai nuo saulės …

Automobilio priekinio stiklo skėčiai nuo saulės Apsauginiai skydeliai Auto priekinio lango apsaugos nuo saulės skėtis Coche skirtas Tesla Model 3 Y Skėčio nuo saulės priedai Nauji

21.01 €

Kategorija: Įvairūs

Ypatybė: 1. Puiki medžiaga: dėl aukštos kokybės medžiagų jūsų gaminys yra patvarus. Audinys yra aukštos kokybės audinys, kuris blokuoja ir atspindi šilumą, kenksmingus UV spindulius ir saulės šviesą, tuo pačiu yra mažiau linkęs susiraukšlėti. Sustiprintas plieninis dangtelis užtikrina didesnį patvarumą, užtikrina ilgesnį ir saugesnį tarnavimo laiką.2. Individualizuotas dizainas: priekinio stiklo gaubtas buvo specialiai supjaustytas Tesla modeliui 3 modeliui Y. Tikslaus prigludimo dizainas ir sustiprinti plieniniai žiedai užtikrina, kad gaubtas tiktų. tiksliai prie lango, nereikia siurbtukų, kad jis laikytųsi. Jis nenusileis ir nesugrius. Tinka visoms Tesla 3 modeliui Tesla Model Y.3. Atnaujintas dizainas: skirtingai nei kiti rinkoje esantys gaminiai, naudojame dvigubą šilumos skydo audinio sluoksnį, kad apsaugotume nuo saulės. Pirmasis sluoksnis yra aukščiausios kokybės 210T atspindintis poliesteris, o antrasis sluoksnis yra aukštos kokybės audinys. Dviguba izoliacija ir dviguba apsauga.Geriausias atspalvis ir izoliacija rinkoje.4.Išlaiko vėsą: Pagaminta iš aukščiausios kokybės 210T atspindinčio poliesterio, kad sumažintų šilumos kaupimąsi iki 40°F, blokuos 99% žalingų UV spindulių. Laikykite savo for Model 3 Model Y aušintuvą. Lengva naudoti ir laikyti: kasdieniniam naudojimui šešėlį galima lengvai pakelti ir sulankstyti per kelias sekundes. Skėtį nuo saulės lengvai įsimesite į durelių kišenę Specifikacijos: Gaminio pavadinimas: Automobilinis skėtis nuo saulės Tinka: Priekinis galinis priekinis stiklas Medžiaga: Atspindi ir patvari su sulankstomu metaliniu rėmu Spalva: Juoda + Sidabrinis Tonas Pakuotė: 1 vnt.

Gerbiamas pirkėjas, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę. Mūsų parduotuvėje yra tiek daug naudingų ir pigių prekių. mes būsime pasirengę jums atsakyti ASAP.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas