Parduotuvė

Automobilio priekinio stiklo skysčių stiklų …

Automobilio priekinio stiklo skysčių stiklų taisymo rinkinys Auto Glass Nano Repair Skystis „pasidaryk pats“ langų taisymo įrankis nuo įtrūkimų mažinimo

9.47 €

Automobilio priekinio stiklo skysčių stiklų taisymo rinkinys, automatinis stiklų remontas, skystas „pasidaryk pats“ langų taisymo įrankis, mažinantis įtrūkimus Apibūdinimas:

100% visiškai naujas ir aukštos kokybės Greitas remontas – priekinio stiklo remonto rinkinys gali greitai ir lengvai pašalinti smulkius įtrūkimus tik per 20-30 minučių. apsaugo nuo pažeidimų plitimo Atkuria priekinį stiklą į beveik naują. Ilgalaikis priežiūros efektas. Lengva naudoti – priekinio stiklo drožlių taisymo rinkinį lengva naudoti, pirmiausia nuvalykite ir išdžiovinkite priekinio stiklo stiklo paviršių, o tada išspauskite dervą į įtrūkimus. tada uždėkite ant sukietėjusios plėvelės, tada greitai išdžiovinkite ir sukietinkite ultravioletinėje šviesoje 5-10 min. Tai yra likutinę dervą nuvalyti mentele. Prefekto dizainas – Profesionali kokybė „Pasidaryk pats“ pataisykite priekinio stiklo įtrūkimus/skilimus. Sukurta su sustiprinta įpurškimo sandariklio dozavimo galvute, pažangi dervos formulė, gali sukelti stiprų slėgį. ir turi vakuumo funkciją, kad greitai pašalintų orą iš plyšio. gali padėti sumažinti išvaizdą ir pasiekti geresnių taisymo efektų. Plačiai naudojamas – šis priekinio stiklo taisymo įrankių rinkinys tinka visų tipų laminuotų priekinio stiklo drožlių ir įtrūkimų taisymui, pvz., vabzdžių, voratinklių, „buliaus akies“, pusmėnulio įtrūkimų, žvaigždės formos pažeidimų ir kombinuotų pažeidimų, mažesnių nei 1 colio. 25 mm) skersmens. Saugus ir garantija – priekinio stiklo įtrūkimų taisymo rinkinys, visa medžiaga be chemikalų ar toksiškų medžiagų.

Specifikacijos:

  1. Kai tik atsiranda pažeidimų, uždenkite plotą permatoma juosta, kad į pažeistą vietą nepatektų drėgmė ir nešvarumai.
  2. Pažeidimus reikia kuo greičiau pašalinti, kad neišplistų smulkūs įtrūkimai. Įspėjimas:
  3. Atsargiai: Sudėtyje yra matekrilatų.
  4. Vengti patekimo į akis, ant odos ir drabužių. Po naudojimo kruopščiai nuplaukite.
  5. Patekus į akis arba ant odos: Nedelsdami nuplaukite nedideliu kiekiu vandens. jei dirginimas išlieka, atkreipti dėmesį, nedelsiant nusivilkti užterštus drabužius.
  6. Venkite naudoti tiesioginiuose saulės spinduliuose – dirbkite pavėsingoje vietoje.
  7. Nedirbkite ant įkaitusio priekinio stiklo, nestatykite automobilio pavėsingoje vietoje ir atidarykite langus, kad atvėsintumėte stiklo paviršių.
  8. Norint išimti komponentus ir baigti remontą, reikalingas apsauginis skustuvas.
  9. Neleiskite, kad derva liestųsi su dažytais paviršiais.

Į paketą įeina:

1*remonto skystis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas