Parduotuvė

Automobilio priekinis buferis lūpa anglies pluošto …

Automobilio priekinis buferis lūpa anglies pluošto guma universali apsauga buferio lūpų juostelė aptakas šoninis sijonas guminis apsaugantis nuo įbrėžimų

4.36 €

Unikali savybė: -Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės PVC importuotos anglies pluošto medžiagos, lygaus skerspjūvio, tvirtos guminės medžiagos, minkštos ir tvirtos.

  • Anglies lipdukas yra lengvai sulenkiamas ir atitinka buferio formą, lengvas montavimas ir geras sukibimas.
  • Su klijais, puikiai tinka ir lengvai montuojamas, vienas dydis tinka visiems - gali būti pjaustomas, kad atitiktų jūsų skirtingas paskirtis. -Universalus tinka daugeliui automobilių, sunkvežimių ir visureigių (montavimas be smūgių). „Pasidaryk pats“ priekinės lūpos anglies pluošto dizainas gali papuošti jūsų automobilį ir gali būti pritvirtintas prie priekinio ir galinio buferių, kėbulo komplektų ir šoninių sijonų.

Specifikacija: Medžiaga: neteršianti guma Spalva: spalva tokia, kaip parodyta Ilgis: apytiksl. 2,5 m Plotis: apie 5cm

Montavimo instrukcijos:

  • Naudokite pridedamą sukibimo skatintuvą, kad išvalytumėte montavimo vietą, tada užtepkite sukibimą ir suspauskite -Bamperio kampuose reikia iškirpti kelis trikampius, kad jie atitiktų radianą. -Sutvirtinimui rekomenduojama naudoti savisriegius varžtus ir sukibimo stiprintuvą, kad nenukristų. Geresniam sukibimui ir fiksavimui įrengti varžtai ir sukibimo stiprintuvas. -Guma gali kietėti dėl šalto oro, prieš klijuojant gumą pašildykite plaukų džiovintuvu.

Į paketą įeina: 1 x 250 cm / 8,2 pėdos buferio lūpa. 1 pakuotė sukibimą skatinančio preparato + 1 angliškos raidės lipdukas + 1 atsarginių savisriegių varžtų pakuotė + 1 vadovas

Dėmesio:

  • Automobiliniam sedanui 2 durų 4 durų kupė universalus (tinka visiems modeliams!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas