Parduotuvė

Automobilio prietaisų skydelio dangtelio prietaisų …

Automobilio prietaisų skydelio dangtelio prietaisų skydelio kilimėlis skirtas Nissan Altima Teana L33 2013–2018 m.

22.23 €

Įvadas : Produkto tipas: Neslystantis kilimėlis Prekinis ženklas: YibayTom TINKA: tinka modeliams vairantiems kairėje pusėje IR tinka modeliams, vairantiems dešine Sudėtis: 1 vnt. prietaisų skydelio dangtelis + tvirtinimo priedai Dydis: tinka dabartiniams modeliams (kaip nuotraukoje) Spalva: keturių tipų Juoda su juoda apdaila Juoda su raudona apdaila Juoda su mėlyna apdaila Juoda su ruda apdaila

Pagrindinis bruožas: 1.Aplinkai nekenksmingos medžiagos, nėra blogo kvapo, neslysta, lengvas montavimas. 2. Dangteliai apsaugo jūsų prietaisų skydelį nuo įtrūkimų, spalvos pakitimo ir akinimo. 3. Dangčiai Sukurtas patvarus, atsparus spalvoms, nesitraukiantis kilimas. 4.Žiemą minimalus temperatūrų skirtumas, apsaugoti prietaisų skydelį nuo šalčio. 5. Vasarą vėsina transporto priemonės temperatūrą, blokuodamas UV spindulius nuo įkaitimo. 6. STPLRGECP prietaisų skydelis visiškai apsaugo jūsų prietaisų skydelį puikios būklės.

Prietaisų skydelio dangtis Atkreipkite dėmesį:

  1. Skirtingas automobilis skirtingiems prietaisų skydams, patikrinkite savo automobilio modelį, metus, kad įsitikintumėte, ar kilimėlis tinkamai tinka jūsų automobiliui.
  2. Tai nėra bendras produktas. Įsitikinkite, kad jūsų automobilio prietaisų skydelis yra toks pat kaip nuotraukoje, jei ne, neužsisakykite ir neprisijunkite.
  3. Bet kokia problema, susijusi su kilimėliu, nedvejodami susisiekite su mumis arba pasakykite mums savo automobilio modelį, metus, tai patvirtins už jus.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas