Parduotuvė

Automobilio rato stebulės šviesą atspindinčios …

Automobilio rato stebulės šviesą atspindinčios juostelės naktinis vairavimas saugumas Šviečiantys šviesą atspindintys lipdukai motociklo dviračio priedams padangų ratlankiams

5.42 €

Kategorija: Įvairūs

Specifikacija Kiekis: 20 vnt Dydis/gabalas: 9x0,7 cm Tipas: Normal ir Drop Glue Spalva: žalia, balta, mėlyna, raudona, geltona.

Dėmesio: lašinamas klijų storis yra storesnis ir atsparesnis dėvėjimuisi nei įprastas stilius, jį nesunku sugadinti ir ilgesnis tarnavimo laikas.

Lengvas montavimas Šviesą atspindintys lipdukai buvo supjaustyti į atskirus 20 vnt. ir pagaminti iš lenktų dalių, kurios puikiai dera su apvaliais ratlankiais. Galite lengvai priklijuoti jį tiesiai ant vaikiško automobilio, motociklo ar dviračio rato.

Universalūs rato stebulės lipdukai Plačiai taikomas, tinka daugumai motociklų, dviračių/dviračių, automobilių. Lipdukų rinkinyje yra 20vnt, ratlankiui užtenka 5vnt. Lipduko plotis yra 7 mm, pakankamai matomas.

Didelis atspindys Dizainas su anti-ultravioletinių tirpiklių danga, stiprus atspindintis efektas, gali atspindėti visus šviesos šaltinius, įskaitant transporto priemonių žibintus ir saulės šviesą, akivaizdus įspėjamasis efektas; Atsparus vandeniui, nelengva sulūžti ar įtrūkti, nelengvai blunantis, ilgai tarnauja, yra patvarus ir patikimas.

Rato stebulę atspindintys lipdukai Naktį ar tamsioje aplinkoje šie gerai matomi šviesą atspindintys lipdukai išsiskiria ant kelio, atspindi šviesą į vairuotojus, pastebimi ir primena laikytis atstumo, pagerina vairavimo saugumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas