Parduotuvė

Automobilio salono galinio vaizdo veidrodėlis …

Automobilio salono galinio vaizdo veidrodėlis Galinio vaizdo veidrodėlis Large Vision 20060MM juodas priekinio stiklo siurbimo taurė skirta automobilių sunkvežimių autobusų visureigiui

7.80 €

Funkcijos: Su PVC dideliu siurbtuku, su siurbtuko užraktu, saugus ir stabilus. Aukštos kokybės objektyvai gali pašalinti vaizdų persidengimą ir iškraipymus. Galinio vaizdo veidrodėlis yra sustiprintas, kad būtų išvengta lūžusių šiukšlių. Plataus kampo galinis veidrodėlis suteikia jums nerūpestingą vairavimo patirtį. Lengvai pritvirtinamas prie daugumos galinio vaizdo veidrodžių (nereikia klijuoti ir nereikia varžtų)

Aprašymai: Objektyvai atspindi natūralius ir tikrus vaizdus. Pagaminta iš aukščiausios kokybės ABS medžiagos, tvirta ir patvari ilgalaikiam naudojimui. Itin plonas dizainas, užtikrinantis matomumą ir saugumą.

Specifikacija: Medžiaga: ABS Spalva: juoda Dydis: 200*60mm

Į paketą įeina: 1 x automobilio plataus kampo galinio vaizdo veidrodis

SIUNTIMAS

  1. Visi produktai bus supakuoti profesionaliai
  2. Mes išsiųsime jūsų siuntinius per 7 darbo dienas nuo mokėjimo patvirtinimo.
  3. Mes nesame atsakingi už importo muitą, už tai atsakingas pirkėjas. Bet koks ginčas dėl to yra nepagrįstas.
  4. Turkijos pardavėjui, remiantis naujausiais Turkijos įstatymais, visam tarptautiniam paštui (siuntoms), įvežamam į Turkiją, bus taikomas 20 % tarifas, pagrįstas vidinių prekių verte. Siekdamas užtikrinti savalaikį pašto įforminimą, siuntėjas turi sumokėti produkto sugeneruotus tarifus. (Prieš pirkdami galite pasikonsultuoti su mumis dėl tarifų)

GARANTIJA

  1. Vienų metų garantija visiems mūsų gaminiams ir visi bus griežtai patikrinti prieš išsiunčiant. 2.Jei nesate patenkinti gavę produktus, grąžinkite juos per 30 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus.

ATSILIEPIMAS

  1. Jei esate patenkinti mūsų produktu ir aptarnavimu, palikite mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždučių apžvalgą; 2.Jei nesate patenkinti mūsų paslauga ar bet kokia kita problema, prieš palikdami atsiliepimą susisiekite su mumis ir mes nedelsdami išspręsime problemą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas