Parduotuvė

Automobilio sėdynės tinklelis Tinklelis …

Automobilio sėdynės tinklelis Tinklelis Sandėliavimas Krovinio tinklelio kišenės Bagažo kablio maišelio laikiklis tinklelio bagažinės tinklelis bagažinės tinklelis tinklelis automobilis

5.66 €

Automobilinės sėdynės tinklelio laikiklis, krovinių tinklelio kišenės, bagažo kablio maišelio laikiklis EIG88

Funkcijos:

Tai visiškai elastingas tinklinis paviršius, pasižymintis dideliu tvirtumu ir lankstumu. Lengva susitvarkyti visus būtiniausius daiktus. Puikiai tinka verslo kelionėms ir kelionėms. Tinklelio paviršius lygus ir gražus, jaučiasi gerai. Kabliukas pagamintas iš tvirtos pp medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir patikimesnė. Specifikacija: Medžiaga: Oksfordo audinys + tinklelis Dydis: 30cmx25cm

1 x laikymo maišelis

Siunčiame į visą pasaulį (išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO). Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą. Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patvirtinimo. Siunčiame siuntą iš Kinijos oro paštu. Pristatymo laikas priklauso nuo siuntos vežėjo, muitinės ir paskirties vietos išsiuntimo paštu bei kitų veiksnių. Daugumą siuntų galima gauti per 20 darbo dienų (4 savaites). Žemiau rasite kiekybinių duomenų rinkimo pristatymo laiką:

Prašymus grąžinti el. paštu priimame per 7 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma naudota ir mes jums negrąžinsime ar pakeisime pinigų. Jei nesate patenkinti gavę prekę, grąžinkite ją per 7 dienas, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Prieš grąžindami susisiekite su mumis dėl grąžinimo vadovo. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID. Jei prekė yra brokuota per 3 mėnesius, mes atsiųsime jums pakeitimą be papildomo mokesčio arba pasiūlysime grąžinti pinigus, kai gausime nekokybišką prekę. Jei prekė yra sugedusi po 3 mėnesių, vis tiek galite ją mums atsiųsti. Gavę nekokybišką prekę atsiųsime naują. Bet jūs turite sumokėti papildomą siuntimo mokestį. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga, pateikite mums teigiamą atsiliepimą su 5 žvaigždučių apžvalga, kuri mums yra labai svarbi. Būsime labai dėkingi, jei paliksite čia savo tikrąjį jausmą. Jei nesate patenkinti prekėmis ar mūsų paslaugomis, susisiekite su mumis prieš palikdami atsiliepimus, problemą išspręsime nedelsiant, ačiū!

Prašome rašyti mums nuo 9:00 val. iki 18:00 val. (GMT+8) nuo pirmadienio iki šeštadienio. Jei turite klausimų, parašykite mums žinutę ir suteikite mums galimybę jums padėti. Į visus pranešimus bus atsakyta per 1 darbo dieną (išskyrus valstybines šventes Kinijoje). Jei negaunate mūsų atsakymo, maloniai prašome dar kartą atsiųsti savo pranešimą ir mes jums atsakysime kaip galėdami greičiau. Atsiprašome už pavėluotą atsakymą švenčių dienomis (įskaitant sekmadienius).

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas