Parduotuvė

Automobilio skaitmeninės televizijos imtuvas DVBT …

Automobilio skaitmeninės televizijos imtuvas DVBT ISDB radijo FM antenos stiprintuvas SMA IEC F tipo jungties kištukas automobilio prietaisų skydelio DVD galvutės blokui stereo

11.03 €

Funkcijos: Antena gali priimti ne tik analoginį signalą, bet ir skaitmeninį signalą, jei tik jūsų įrenginys yra su atitinkamu signalo imtuvu!

Šis lengvas, mažas ir lengvai konfigūruojamas automobilinis televizorius/radijo AM/FM 2 viename antenos stiprintuvas ir stiprintuvas yra puikus jūsų automobilio imtuvo priedas.

Ši TV antena padės pagerinti jūsų automobilio televizoriaus vaizdo kokybę, nes sustiprins jūsų imtuvo gebėjimą priimti TV signalus. Taip pat padidins įvesties signalo, kurį priima jūsų radijas, stiprumą. Tai užtikrina geresnį signalą ir patikimesnį priėmimą.

Jis lengvai prilimpa prie priekinio arba galinio priekinio stiklo, todėl nesvarbu, kiek toli keliautumėte, ir jūsų automobilis turės pramogų, kad ir kur bevažiuotų!

Specifikacija: Maitinimo šaltinio elektros įtampa: DC 5V arba 12V Elektros srovė: 10~40mA Darbo dažnis: VHF 170-230MHZ UHF 470-860MHZ Padidinkite naudą: 25 dB Balso koeficientas:≤ 7 dB Išėjimo varža: 75 Ω arba 50 Ω Kabelio ilgis: 3m Jungtis: SMA / F-Type / IEC Darbo temperatūra -20 ℃∽+85 ℃ Laikyti temperatūrą -40 ℃∽+90 ℃

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas