Parduotuvė

Automobilio stilius skirtas MISIJA PASED Respect …

Automobilio stilius skirtas MISIJA PASED Respect 99 lipdukas Creative Game Wasted auto alyvos bako kėbulo kėbulo vinilo kompiuterio dėklo lipdukai

2.87 €

Kategorija: Įvairūs

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Visi mūsų parduotuvėje esantys lipdukų lipdukai yra atsparūs vandeniui, atsparūs karščiui. Naudojant kokybiškas medžiagas ir tikslią importuotą spausdinimo ir pjovimo įrangą. Esame įsipareigoję gaminti gražius produktus ir gerą aptarnavimą. Bet kokia problema ar klausimas, nedvejodami susisiekite su mumis. Mėgaukitės apsipirkimu!

Automobilio stilius, skirtas MISIJA PASED Respect 99 lipdukas Creative Game Wasted auto alyvos bako kėbulo kėbulo vinilo kompiuterio dėklo lipdukai

  1. Dydis: A 10x2.6cm / 18x4.7cm  B 12x5.3cm  / 18x8cm, vieneto kaina už 1 vnt. 2.Kokybiška atspindinti lipni medžiaga, atspindinti su šviesomis. Juoda, lazerinė, neone rimta neatspindinti.
  2. Apsauga nuo saulės, atspari vandeniui, atspari karščiui, lengvai montuojama arba nuimama.
  3. Gražus automobilio, motociklo, dviračio, šalmo, nešiojamojo kompiuterio, telefono ir kt.
  4. Gyvenimo trukmė: 3–5 metai.
  5. Prieš montuodami nuvalykite paviršių ir įsitikinkite, kad jis išdžius. Neplaukite 72 valandas.

Nuotraukos rodo:

Apie chromatinę aberaciją Atspindinčiame lipduke yra daug atspindinčių dalelių, jis parodys skirtingą spalvą, kai paviršius susidurs su skirtingu kampu, ryškumo šviesa. Neatspindinčių lipdukų spalvos taip pat gali skirtis dėl ekrano priežasties, kuri yra įprastas reiškinys. Prieš pateikdami užsakymą gerai pagalvokite, jei prieštaraujate spalvinei aberacijai.

Diegti:

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas