Parduotuvė

Automobilio telefono numerio kortelė Laikino …

Automobilio telefono numerio kortelė Laikino parkavimo kortelės plokštelė Telefono numeris Automobilių stovėjimo aikštelė Automobilių priedai 13x25 cm

1.24 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

  1. Paspauskite norėdami pakeisti numerį: vienu paspaudimu galite perjungti ekraną ir paslėpti numerį per vieną sekundę, o tai gali apsaugoti savininko privatumą. 2. ABS aplinkos apsaugos medžiaga: ABS aplinkos apsaugos medžiagų naudojimas, konstrukcijos stabilumas, atsparus saulės spinduliams aukšta temperatūra, patvari, lengvai nedeformuojama. 3. Išskirtinis ir kompaktiškas: Labai subtilus ir nuostabus, mažas korpusas, neužstos regėjimo linijos; lygios kėbulo formos ir gražaus lanko bei atsitiktinai suderinti su jūsų automobiliu. 4. Stalčių numerio lentelės dizainas: Yra 6 grupių (0-9) magnetiniai numerių lipdukai, galite laisvai susikurti savo mobiliojo telefono numerį.

Kaip naudoti:

1.Naudokite čia įdėtą išmontavimo detalę, atidarykite numerių biurą. 2. Įdėkite mobiliojo telefono numerius į klipą ir numeriai gali būti tiesiai po rankiniu mišiniu. 3.Galėtumėte įjungti / išjungti kortelę.

Specifikacija:

Tipas: Laikinos parkavimo kortelės Medžiaga: PC+ABS Spalva: juoda, balta Kiekis: 1vnt Dydis: 133,52,5cm

Į paketą įeina:

1 * Laikinoji parkavimo kortelė 4* nustato telefono numerius nuo 0 iki 9

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas