Parduotuvė

Automobilių atbulinės eigos radaro garsinio …

Automobilių atbulinės eigos radaro garsinio signalo aptikimo sistema su 4 jutikliais Automobilių automatinė Parktronic LCD automobilių parkavimo jutiklis Parkavimo jutiklių sistema

19.35 €

Funkcijos:

Parkavimo sistema automatiškai atpažįsta ir parodo atstumą iki artimiausios kliūties, o jutiklio jautrumą galima reguliuoti, kad būtų išvengta klaidingų aliarmų 4 jutiklių sistema Dvigubas procesorius ir pažangus mikroschemų rinkinys pagerina aprėptį ir aptikimą (0–2,5 m). Padėkite išvengti pavojingų ir brangiai kainuojančių susidūrimų. Padėkite užtikrinti didesnį keleivių, pėsčiųjų ir šeimos narių, kurie yra šalia judančios transporto priemonės, saugumą. Taip pat aptikkite mažus vaikus ir žemas sienas. Atsparus lietui ir antifrizui. Lengva montuoti. Komplekte yra pjūklo gręžimo galvutė.

Specifikacijos:

Nominali įtampa: 12V DC Normalus veikimo diapazonas: 10.5V - 16V DC Nominali srovė: 100mA - 300mA Aptikimo atstumas: 0,3 - 2,0 m Valdymo modulio darbinė temperatūra: -30 - 80 laipsnių Celsijaus Ultragarso dažnis: 40KHz Dydis: kaip paveikslėlyje Svoris: apie 358g

Į paketą įeina:

1 x pagrindinis valdymo blokas 4 x parkavimo jutikliai su 2,5M linija 1 x garsinis ekranas 1 x skylių pjūklas 1x maitinimo laidas 1 x Vartotojo vadovas

Jei siuntos negavote per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas! Dėl sandėlio būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad galėtume greitai pristatyti. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patvirtinimo. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS nurodomas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu. Pristatymo laikas:

Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo jo gavimo dienos. Jei šią prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma panaudota ir MES JUMS NESUGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir PRIVALOTE PATEIKTI siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį. Grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalios būklės ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK pirkėjui, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei prekė (-ės) neatitinka (-os) reklamoje.

12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEIAME DALYKŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGĖ. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mūsų verslo plėtrai, todėl palikite 5 žvaigždučių atsiliepimus, jei esate patenkinti mūsų produktais. Labai ačiū. Nepalikite neigiamų atsiliepimų neprašę mūsų pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis pirmiausia, jei turite kokių nors problemų. Atsiliepimai yra mūsų gyvenimas, prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis, kad gautumėte geresnį sprendimą, Į visus pranešimus atsakysime kaip įmanoma greičiau, iš anksto dėkojame už kantrybę.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas