Parduotuvė

Automobilių atsarginės dalys 14 colių 4x100 …

Automobilių atsarginės dalys 14 colių 4x100 lengvojo lydinio ratlankiai priedams automobiliui

144.04 €

Kategorija: Įvairūs

Mano drauge, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, jei jums reikia kitų šio gaminio modelių, susisiekite su manimi, atsiųsiu produkto nuorodą, kad galėtumėte nusipirkti!

Prekės aprašymas

DYDIS ET SKYLĖ PCD CB

2090 m -20-0 5/8 120-180 73,1-110,5

Pakavimas ir siuntimas

  1. Įpakavimas Visi ratai padengti dušo dangteliu, pluoštiniu popieriumi, supakuoti į plastikinį maišelį, vienas ratas vienoje dėžutėje. 2. Siuntimas: Siuntimas jūra, oru arba greituoju transportu. Tai priklauso nuo jūsų kiekio ir jūsų reikalavimų.3. Pristatymo laikas: 1). Parduokite ratus per 7 dienas nuo užstato gavimo2). Pagaminkite ratus per 40 dienų nuo jūsų užstato gavimo

Mūsų Paslaugos

„QINGDAO SHINJA Wheels“ pirminiam mažmeniniam pirkėjui suteikia gamybos defektų garantiją, apimančią rato apdailą, vienerius metus nuo pirkimo datos. Ši ribota garantija nurodo, kad mūsų ratai bus be dažų paviršiaus ir apdailos problemų dėl medžiagų ir gamybos defektų, kai naudojamas įprastai ir pagal paskirtį. Mes stovime už kiekvieno rato ir suteikiame visą gyvenimą trunkančią konstrukcijos garantiją, kuri apima visus defektus, atsiradusius dėl gamybos problemos.

Kompanijos informacija

  1. „Shinja“ specializuojasi kuriant ir tiekiant gravitacijos liejimo / žemo slėgio / srauto formavimo / kaltinius ratus ir antrinės rinkos ratus nuo 10 iki 30 colių.2. Pirmos klasės pasaulyje gamybos įranga ir kvalifikuoti darbuotojai.3. Mums priklauso daugiau nei 50 aptikimo prietaisų rinkinių, įskaitant rentgeno aparatus, spektro aparatus, atsparumo smūgiams testerius, lenkimo ištvermės testerius ir dinaminio pakartotinio rinkimo apkrovos ištvermės testerius.4. Mūsų produkcija visada atitinka ISO/TS16949:2002 kokybės valdymo sistemą, mūsų gaminiai praėjo Amerikos SFI sertifikavimo vertinimus. Japoniškas VIA sertifikatas.5. Tūkstančiai naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankių Jūsų pasirinkimui!!!

DUK

Q1. Ar priimate „Alibaba Trade Assurance“ užsakymą? A: Taip, tai nėra problema, jei mokate mums „Alibaba“ užsakymu. Q2. Koks tavo moq?1. Atsargų užsakymas: iš mūsų atsargų sąrašo galite pasirinkti bet kokį reikalingą prekės kiekį.2. Gamybos užsakymas: Moq yra 60 vnt už prekę (tas pats modelis/dydis/et/pcd/cb/spalva).Q3. Kokios yra jūsų pakavimo sąlygos? A: Paprastai savo ratus pakuojame į neutralias baltas ir rudas dėžutes, taip pat priimame pritaikymą Q4. Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos? A: 30 % T/T kaip užstatas, 70 % T/T nuo B/L kopijos. 5 klausimas. Ar galite gaminti pagal pavyzdžius? A: Taip, mes galime suprojektuoti ir pagaminti pagal jūsų pavyzdžius arba techninius brėžinius. Mes galime atidaryti pelėsių pagal kliento užklausą. 6 klausimas: kaip padaryti, kad mūsų verslas būtų ilgalaikis ir geri santykiai?

1.  Išlaikome aukštą kokybę ir konkurencingą kainą, kad užtikrintume savo klientams naudą ;2. Kas mėnesį atnaujiname savo ratų dizainą ir plečiame ratų asortimentą, stengiamės pateikti pilnesnius ratų modelius;3. Mes gerbiame kiekvieną klientą kaip savo draugą ir nuoširdžiai užsiimame verslu bei draugaujame su jais, kad ir iš kur jis būtų kilęs.

7 klausimas: koks yra geriausias patogus susisiekimo būdas: A: Mes tikriname ir atsakome į el. paštą kasdien, 24 valandų telefono paslauga.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas