Parduotuvė

Automobilių centrinės konsolės prietaisų skydelis …

Automobilių centrinės konsolės prietaisų skydelis Multimedija Garso CD DVD Navigacijos skydelio apdaila Plastikiniai tvirtinimo elementai Su Box U tipo spaustukais Taisymo rinkiniai

32.09 €
 • Pakuotė: 360 vnt. klipai su dėžute.

Patarimai:

 1. Mes priimame Alipay, West Union, TT. Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW.

 2. Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.

 3. Jei negalite atsiskaityti iš karto pasibaigus aukcionui, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

Rusų draugų dėmesiui:

 1. Atlikdami mokėjimą įveskite visą savo vardą, įskaitant vardą, antrąjį vardą ir pavardę;

 2. Įveskite teisingą adresą, įskaitant buto numerį, gatvę, miestą, regioną ir šalį.

Priešingu atveju jūsų pakuotė tikriausiai būtų grąžinta!

 1. Mes neatsakome už JŪSŲ KLAIDA.

Siuntimas:

 1. Prekė bus išsiųsta per 1-7 darbo dienas įprastu laiku.

 2. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu.

 3. Pirkėjo atsakymai už visus mokesčius ar PVM bet kokiomis aplinkybėmis.

Paprastai mes siųsime Kinijos paštu į daugumą šalių su nemokamu pristatymu. Jei norite, kad siųstume DHL, UPS ir tt, susisiekite su mumis, pateiksime pigiausius pristatymo įkainius.

Siuntimo vežėjai:

Stebėkite užsakymą: www.17track.net

Grąžinimas / grąžinimas:

1.Jei turite nekokybišką prekę, norite grąžinti arba taikyti nuolaidą. Prašome susisiekti su mumis per 3 dienas nuo siuntos gavimo. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su originalia pakuote ir priedais. Klientas yra atsakingas už grąžinamų prekių siuntimo mokesčius.

 1. Pinigus jums grąžinsime, kai gausime grąžintas prekes. Arba pakeiskite prekes už jus.

 2. Kai kada oro paštas praleidžia kai kuriuos pašto mokesčius, grąžinsime kainą ir pristatymo mokestį, kai negalėsite gauti savo prekių.

 3. Lėšas grąžinsime per 3 darbo dienas, kai gausime iš jūsų informaciją.

 4. Negarantuojame pristatymo laiko visoms tarptautinėms siuntoms dėl skirtingų šalių muitinės formalumų atlikimo laiko skirtumų, kurie gali turėti įtakos jūsų gaminio patikrinimo greičiui. Atkreipkite dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingi už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo mokesčius, muitus ir mokesčius importuojant į jūsų šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti imami pristatymo metu. Atsisakius siuntų siuntimo mokesčių negrąžinsime.

Į siuntimo kainą neįeina jokie importo mokesčiai, o pirkėjai yra atsakingi už muito mokesčius.

Atsiliepimas:

Dirbsime su jumis tol, kol būsite patenkinti. nuoširdžiai tikimės, kad galite palikti mums teigiamą atsiliepimą, dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti savo pirkiniu, prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis per (Mano žinutės) arba (Klauskite pardavėjo klausimų), prekybos vadybininkas. Mes padarysime viską, kad išspręstume bet kokią problemą ir patenkintume jūsų poreikius.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas