Parduotuvė

Automobilių dažų bandymo storio tikrinimo įtaiso …

Automobilių dažų bandymo storio tikrinimo įtaiso matuoklis automatinio dažų automobilių dažų susidūrimo patikrinimo dažų testeris su magnetine antgalio skale

6.68 €

Kategorija: Įvairūs

Savybės: 1. Turi spalvų skalę mikronais.2. Su magnetiniu antgaliu jis gali prilipti prie bet kokio lenkto paviršiaus ar sunkiai pasiekiamos vietos.3. Lako ir glaisto storis matuojamas testerio galiuką palietus bandomojo paviršiaus magnetu (paviršius turi būti švarus ir be dulkių).4. Lako dangų storiui matuoti 20 mikronų tikslumu.5. Greitas ir tikslus patikrinimas, ar transporto priemonė anksčiau buvo nudažyta.6. Naudojamas plika akimi nematomų dažų sluoksnių storiui nustatyti ant transporto priemonių, pagamintų iš lakštinio plieno ir cinkuoto plieno.7. Nereikalauja baterijos energijos.8. Puikus apdirbimas.9. Atsparus vandeniui.10. Didelis tikslumas ir patikimumas.11. Patogu naudoti.12. Patvarus ir praktiškas. Įvairios spalvos: Mėlyna Spalva: danga, kurios storis nuo 0,0 iki 100 mikronų - plonas lako sluoksnis (lakas be pagrindo arba pakartotinai poliruotas) Žalia spalva: danga, kurios storis nuo 100 iki 200 mikronų originaliems lakams. Įspėjimas; naujesniuose automobilių modeliuose 180 mikronų storis gali reikšti ploną antrojo lako sluoksnį.Geltona Spalva: danga, kurios storis nuo 200 iki 300 mikronų – po dažymo remonto (“antras lakas”).Raudona spalva: danga, kurios storis 300 iki 520 mikronų - paviršius po skardos remonto + antras lakas.Juoda Spalva: danga, kurios storis didesnis nei 520 - paviršius glaistytas ir lakuotas (glaisto kiekis apie 0,5 mm). Specifikacija: Būklė: 100% Gamintojas NaujasProdukto pavadinimas: Dažai Storio testerisMedžiaga: ABSS dydis: 13,7 * 1,26 cm / 5,39 * 0,5 colio (apytiksliai) Didelis tikslumas ir patikimumas Patogus naudoti Patvarus ir praktiškas Į pakuotę įeina: 1 vnt * Dažų storio tikrintuvas Pastaba: 1. Leiskite 1-2 cm paklaidą dėl rankinio matavimo prieš siūlydami kainą įsitikinkite, kad neprieštaraujate.2.Dėl skirtingų monitorių skirtumo paveikslėlyje gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Ačiū!3.Dėkojame už supratingumą. Geros dienos!

Dėkojame už palaikymą!Sveiki atvykę pirkti iš mūsų! Norėdami gauti daugiau informacijos apie prekes, galite susisiekti su mumis .Sveiki atvykę.Tikimės jums gražios dienos!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas