Parduotuvė

Automobilių dažų plėvelės testeris Automobilių …

Automobilių dažų plėvelės testeris Automobilių dažų storio rašiklis C0018 dangos storio matuoklis su mikromagnetiniu susidūrimo patikrinimo testu

11.72 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas: Pavadinimas: Dažų plėvelės testeris Produkto svoris: 30g Spalva: juoda Lizdinės plokštelės pakuotės dydis: 18 x 7 cm Taikomi modeliai: taikoma daugumai rinkoje esančių modelių darbo principas:

 1. Lako ir glaisto storis matuojamas palietus testerį magnetu ant bandomojo paviršiaus (paviršius švarus ir be dulkių). Monotoniškas, ne per greitas judesys, testerį tempiame tol, kol magnetas atsiplėšia nuo bandymo paviršiaus. Šios operacijos metu išėjo spalvinga skalė. Dažų sluoksnio storis – mikrometrais, o tikslumas – 25 mikrometrai. Matavimo rezultatas yra testerio skalės indikatorius, ir šiuo metu skalė automatiškai išnyksta.
 2. Tai patikrinimas. Jei automobilis pateko į avariją, jei dažai yra originalūs. Testeris gali būti naudojamas profesionalioms įmonėms detalių būklei įvertinti, o pirkėjams – automobilio kokybei įvertinti.
 3. Spalvinga matavimo skalė padės suprasti bandomo automobilio būklę ir nesunkiai atskleis visus paslėptus pažeidimus funkcijos:
 4. AUTO-LAK-TEST 3003 matavimo prietaisas yra lako dangų storio matavimo prietaisas 20 mikronų tikslumu.
 5. Jis naudojamas norint greitai ir tiksliai patikrinti, ar transporto priemonė anksčiau buvo nudažyta.
 6. Testeris nereikalauja baterijų maitinimo, kalibravimo, gali būti naudojamas daugelį metų.
 7. Tai savotiškas matuoklis ir testeris, nes turi lako storio matavimo ir greito testo funkciją.
 8. Naudojamas plika akimi nematomam dažų dangos storiui aptikti transporto priemonėse, pagamintose iš plieninių plokščių ir cinkuoto plieno.
 9. Testeris gali pranešti, ar po gražiu laku slepiasi autoįvykis.
 10. AUTO-LAK-TEST BIT 3003 dažų paviršiaus testeris turi spalvų skalę mikrometrais, todėl net ir antrą kartą apžiūrintiems automobilius labai lengva nuskaityti lako ar glaisto storį. Spalvos skalėje rodo:
 11. Mėlyna danga 0-100 mikronų storio lako danga (lakas be pagrindo arba pakartotinio poliravimo)
 12. Žalia-primityviojo lako dangos storis yra nuo 100 iki 200 mikronų. Įspėjimas; naujesniuose modeliuose 180 mikronų storis gali reikšti, kad antrasis lako sluoksnis yra labai plonas.
 13. Geltonos dangos storis nuo 200 iki 300 mikronų po dažymo (“antrasis lako sluoksnis”).
 14. Raudona - nuo 300 iki 520 mikronų storio danga - paviršius už metalinės plokštės + antrasis lako sluoksnis.
 15. Juodos dangos storis daugiau nei 520 paviršių glaisto ir lako (glaisto kiekis apie 0,5 mm). Pakavimo sąrašas: Dažų plėvelės testeris x 1 Pastaba: Prieš pirkdami atidžiai patikrinkite gaminio modelį, kad vėliau išvengtumėte netinkamumo

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas