Parduotuvė

Automobilių elektronika Automobilių skaitytuvas …

Automobilių elektronika Automobilių skaitytuvas Radiatoriaus aušinimo skysčio vandens testeris etileno glikolio antifrizo patikrinimas matuojamas akumuliatoriaus įkrovos testeris d26

5.63 €

Radiatoriaus aušinimo skysčio vandens testerio bandymas Etilglikolio antifrizo patikrinimo priemonė

Funkcijos:

„Victor Coolant Tester“ yra paprastas naudoti prietaisas, padedantis patikrinti radiatoriaus aušinimo skystį Šis aušinimo skysčio testeris greitai patikrina jūsų variklio aušinimo skysčio savitąjį tankį ir parodo, ar jūsų aušinimo sistemoje yra pakankamai antifrizo (etilenglikolio) arba korozijos inhibitorių. Jūsų variklio aušinimo sistema yra svarbi jūsų variklio dalis. Be vandens jūsų variklis greitai perkais ir užstrigs. Tai yra dažna galvos tarpiklių išpūtimo priežastis. Šiuolaikinės aliuminio cilindrų galvutės ir variklio blokai turi papildomą problemą, nes vanduo jūsų aušinimo sistemoje gali surūdyti aliuminį ir smarkiai sugadinti jūsų variklį. Aušinimo skysčio priedai apsaugo nuo korozijos, taip pat neleidžia jūsų aušinimo skysčiui užšalti ir įtrūkti bloko. Medžiaga: ABS Pakuotės dydis: 23 cm x 15 cm x 5 cm (9,06 x 5,91 x 1,97 colio) Svoris: 78g Spalva: kaip parodyta Pastaba: fotografuojant šviesiai ir naudojant skirtingus ekranus, paveikslėlyje esančio elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios. Leidžiama matavimo paklaida +/- 1-3cm.

„Victor“ aušinimo skysčio testeris leidžia:

Patikrinkite specialių aušinimo skysčio priedų procentą jūsų vandenyje. Patikrinkite, ar jūsų aušinimo sistema neužšals žiemą. Patikrinkite, ar jūsų aušinimo skystis nekelia korozijos variklio. Jūsų aušinimo skystis taip pat sutepa vandens siurblį. Puiki derinimo priemonė profesionaliam mechanikui arba „pasidaryk pats“ mechanikui namuose.

Paketo turinys:

1 x vandens testerio testas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas