Parduotuvė

Automobilių įbrėžimų taisymas Nano Spray 3050120 …

Automobilių įbrėžimų taisymas Nano Spray 3050120 ml purškiamas nuo įbrėžimų kristalinė danga auto lako dažų priežiūra poliruoto stiklo danga

1.21 €

Kategorija: Įvairūs

Savybės:Su itin kietu hidrofobova stiklo dangaPaviršiuje padengtą auką galima naudoti kaip barjero sluoksnį Apsaugokite savo automobilį nuo senėjimo, atmosferos poveikio ir erozijos, saulės spindulių, rūgščių miltelių ir kt. Apsaugokite automobilį nuo įbrėžimų, pagaminkite automobilis spindi kaip naujas Specifikacija: Medžiaga: Polisiloksanas ir kitos nano medžiagos ir tt Patvarumas: 3 metai Dangos storis: apie 30 um Blizgesys: blizga kaip veidrodis ir puikiai blizga Antikorozinė: PH tolerancija: PH2-12 Atsparumas karščiui: iki 760 laipsnių: 120 ml Buteliuko dydis: parodytas paveikslėlyje. Naudojimas: Apvyniokite audinį ant dengiančios kempinės. Užtepkite sluoksnio skysčio ant audinio. Užtepkite skysčio ant automobilio priekiniai žibintai.

Sveiki, vaikinai, ačiū, kad apsilankėte mano parduotuvėje. Mūsų parduotuvėje yra tiek daug naudingų ir pigių prekių. mes būsime pasirengę jums atsakyti ASAP.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas