Parduotuvė

Automobilių įbrėžimų taisymas Nano Spray Anti …

Automobilių įbrėžimų taisymas Nano Spray Anti Scratch Purškimo valiklis Auto Lakas Poliruoto stiklo dangos Priežiūra Dažų priežiūra

8.41 €

Kategorija: Įvairūs

Taškai: 1, Pašalinkite įbrėžimus ar žymes: Nedelsdami pašalinkite įbrėžimus, paukščių lašus, akmens drožles, geležies miltelius (dėl oksidacijos), vandens dėmes, išblukimą ir visas dažų dėmes. 2、Atkurti blizgesį: palikite nuostabų blizgantį blizgesį nevaškuodami ir nepažeisdami automobilio dažų. Neliks jokių bjaurių baltų vaško žymių! 3, 3. 9H keraminė danga: naudojama pažangi dengimo technologija, užtikrinanti itin hidrofobinę dangą, kuri gali žymiai sumažinti vandens dėmes, oro sąlygas, nešvarumų ir šiukšlių kaupimąsi, todėl jūsų automobilis tampa patvarus ir lengvai valomas. 4、Bekvapis ir patvarus: Sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Palikti neriebią ir bekvapę apdailą, kuri paprastai išsilaiko mažiausiai 3 mėnesius. 5, Platus naudojimo spektras: Jis gali būti maišomas ir naudojamas bet kokios spalvos automobilio dažams. Tinka visų tipų paviršiams, įskaitant ratus, dažus, metalą, gumą, odą, variklius ir net kilimus. Paprasta dviejų etapų taikymas: tiesiog purškite ir nuvalykite, galėsite atkurti puikią automobilio būklę! Apibūdinimas: Naudojimas:

  1. Nuvalykite nešvarumus ir dėmes nuo automobilio paviršiaus ir nusausinkite rankšluosčiu.
  2. Užpurkškite dangą tiesiai ant reikiamos vietos.
  3. Tolygiai nuvalykite rankšluosčiu ar kempine, kol paviršius taps blizgus ir lygus.
  4. Mėgaukitės nuostabiu blizgančiu blizgesiu!

Pakavimo sąrašas: 1 * Dangos agentas

Pastaba: Leiskite nedidelius dydžio nuokrypius dėl rankinio matavimo, o dėl apšvietimo fotografuojant spalva gali skirtis nei realiame gyvenime.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas