Parduotuvė

Automobilių ištraukiama ledo kastuvo rankena …

Automobilių ištraukiama ledo kastuvo rankena sniego kastuvo sniego šepetys Automobilių valymas žiemai Automobilių Ledo grandiklis Automobilių visureigių sunkvežimių pasukamas šepetys

3.21 €

Prekės savybės:

  1. Atsparus žemai temperatūrai, efektyviai pašalina sniegą, kad nepakenktų dažams.
  2. Sniego kastuvo galvutė: naudokite ABS didelio stiprumo plastiko liejinius, yra kietos ir tvirtos; atsparus žemai temperatūrai, pasižymi dideliu našumu, gali būti naudojamas sniegui kasti.
  3. Su sniego kanalo konstrukcija sniego pašalinimas yra švaresnis.
  4. Rankenos vidus su aukštos kokybės aliuminio strypu, didelio stiprumo ir gero kietumo.
  5. Ištraukiamas aliuminio lydinio strypas, gali laisvai reguliuoti ilgį, lengvai valomas sniegas, skirtas įvairiems modeliams. 6.Dvigubos paskirties kastuvas, lengvai atsikratantis žiemos sniego ir ledo problemų Būtinas automobilio priežiūrai. 7.  Be sniego ir šerkšno pašalinimo nuo automobilio, taip pat galite valyti elektromobilius, dviračius,  apsnigtus namus, stiklines duris ir langus ir pan.

Specifikacija:

  1. Spalva: Sidabrinė
  2. Gaminio dydis: apie 42,2 × 8,5 × 3 cm / 16,61 × 3,35 × 1,18 colio, po ištempimo ilgis yra apie 65 cm / 25,59 colio
  3. Medžiaga: aliuminio lydinys + ABS
  4. Tinkami modeliai: Universalūs
  5. Naudojimo instrukcijos: A. Suimkite šalčio kastuvo rankeną taip, kad kastuvo galvutė būtų arti priekinio stiklo; B. Kastuvo galvutės užpakalinė pusė ir stiklas sudarė 10 laipsnių -70 laipsnių kampą; C. Judėjimas aukštyn ir žemyn, kad būtų panaikintas moralinis vientisumas.

Pastaba: Nelieskite automobilio kėbulo tiesiogiai priekinės dalies su aštriu skersiniu, nesubraižykite automobilio paviršiaus dažų.

Pakavimo sąrašas: 1 * sniego šepetys / 1 * valymo šepetys

RM33002734865042970

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas