Parduotuvė

Automobilių lipdukai Dekoras Motociklų Lipdukai …

Automobilių lipdukai Dekoras Motociklų Lipdukai Islamo Citatos Musulmonų Arabų Dievas Allahas Koranas Dekoratyviniai Priedai Kūrybinis PVC 20cm10cm

7.09 €

Kategorija: Įvairūs

Automobilių lipdukai Dekoras Motociklų Lipdukai Islamo Citatos Musulmonų Arabų Dievas Allahas Koranas Dekoratyviniai Priedai Kūrybinis PVC,20cm*10cm Visiškai naujas, tvirtas universalumas ir gera kokybė. Lengva montuoti, tereikia įklijuoti, tinka visoms transporto priemonėms.

Medžiaga: aukštos kokybės PVC aplinkos apsaugos medžiaga, atspari vandeniui ir apsauga nuo saulės, neblunkanti

dydis: 20cm   25 cm  30 cm  40 cm

Į paketą įeina: 1 X  Automobilių lipdukai Dekoras Motociklų Lipdukai Islamo Citatos Musulmonų Arabų Dievas Allahas Koranas Dekoratyviniai priedai Kūrybinis PVC, 20cm*10cm

Spalva: kaip parodyta

① Įklijuokite mažų automobilių lipdukų metodą su ? (sausos pastos metodas)

Įrankiai: skudurai, grandikliai arba kreditinės kortelės

 1. Nuvalykite korpusą ir laikykite jį sausą.

 2. Nustatykite pastos vietą. Įprastomis aplinkybėmis lėtai įklijuokite, braukdami įrankiais, atidengdami apatinį popierių.

 3. Jei figūra nėra didelė, prieš klijuojant galite nuplėšti ir permatomą perkėlimo plėvelę bei lipdukus. Tačiau reikia pasirūpinti, kad nesusidarytų atsitiktinis sukibimas.

 4. Po įklijavimo kelis kartus nukrapštykite ir paspauskite dar ir dar kartą. Permatoma pernešimo membrana buvo pašalinta.

 5. Durelių ir automobilio siūlėje su meniniu peiliu, į maišelio vidų.

 6. Neleiskite, kad lipdukai ir korpusas atsiskirtų ar išsikištų.

② Didelio masto automobilių lipdukų įklijavimo būdas (šlapio įklijavimo būdas):?

Įrankiai: skudurai, purkštuvai, grandikliai arba kreditinės kortelės

 1. Nuvalykite korpusą ir tolygiai apšlakstykite vandeniu ant klijuojamų kūno dalių, kad sumažintumėte lipduko klampumą ir palengvintumėte padėties reguliavimą.

 2. Nustatykite pastos vietą. Lėtai įklijuokite vieną pusę, švelniai nubraukite įrankiu, atidengdami popierių.

 3. Jei tai durų rankena arba antifrikcinė juostelė, medžiaga turi būti nupjauta ir suvyniota pagal situaciją.

 4. Tinkamai sureguliuokite. Patvirtinus bendrą figūros padėtį, pakartotinai nuvalykite vandenį ir burbulus. Permatoma pernešimo membrana buvo pašalinta.

 5. Durelių ir automobilio siūlėje su meniniu peiliu, į maišelio vidų.

 6. Neleiskite, kad lipdukai ir korpusas atsiskirtų ar išsikištų.

 7. Stenkitės, kad lipdukų drėgmė gerai išdžiūtų, ir, jei įmanoma, galite atlikti vidutinį šildymą ir džiovinimą. Priklausomai nuo oro sąlygų, nuplaukite automobilį per dieną ar dvi

Valymo būdas:

Švelniai nagu nubraukite lipduko kraštą ir visiškai nuplėškite. Jis nepaliks žymių ir nepažeis dažų. Žiemą, jei šalta ir nepavyksta subraižyti kraštų ir kampų, lipnią juostą galima tinkamai pašildyti elektriniu plaukų džiovintuvu, o suminkštėjus klijus galima lengvai pašalinti.

Lipdukų kultūra:

Yra žinoma, kad automobilių lipdukai, paprastai žinomi kaip „La Hua“, kilę iš JAV. Iš pradžių jis pasirodė viešo pavidalo, o tobulėjant humanitariniams mokslams pamažu virto savotiškais automobilių aksesuarais.

不同 的 拉花 拉花 可以 让 你 感受 一样 一样 如何 如何 让 拉花 拉花 更加 个性化, 完全 属于 你 的 风格 风格! .

这就是贴身的效果.

如何让你的爱车与众不同?贴纸是最快最经济的方式.车贴就像人的衣服,叚

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas