Parduotuvė

Automobilių lipdukai Dekoriniai motociklų lipdukai …

Automobilių lipdukai Dekoriniai motociklų lipdukai NAUJI 4X4 OFF-ROAD purvas Juokingi dekoratyviniai priedai Creative vandeniui atsparus PVC 20cm14cm

9.13 €

Automobilių lipdukai Dekoriniai motociklų lipdukai NAUJI 4X4 OFF-ROAD purvas Juokingi dekoratyviniai priedai Creative vandeniui atsparus PVC, 20cm*14cm

Visiškai naujas, tvirtas universalumas ir gera kokybė. Lengva montuoti, tereikia įklijuoti, tinka visoms transporto priemonėms.

Medžiaga: aukštos kokybės PVC aplinkos apsaugos medžiaga, atspari vandeniui ir apsauga nuo saulės, neblunkanti

dydis: 20cm*14cm

Į paketą įeina: 1 X automobilių lipdukai Dekoratyviniai motociklų lipdukai NAUJI 4X4 OFF-ROAD purvas Juokingi dekoratyviniai priedai Kūrybiškas vandeniui atsparus PVC, 20 cm*14 cm

Spalva: kaip parodyta

① Mažų automobilių lipdukų įklijavimo būdas su   (sausos įklijavimo metodas)

Įrankiai: skudurai, grandikliai arba kreditinės kortelės

 1. Nuvalykite korpusą ir laikykite jį sausą.

 2. Nustatykite pastos vietą. Įprastomis aplinkybėmis lėtai įklijuokite, braukdami įrankiais, atidengdami apatinį popierių.

 3. Jei figūra nėra didelė, prieš klijuojant galite nuplėšti ir permatomą perkėlimo plėvelę bei lipdukus. Tačiau reikia pasirūpinti, kad nesusidarytų atsitiktinis sukibimas.

 4. Po įklijavimo kelis kartus nukrapštykite ir paspauskite dar ir dar kartą. Permatoma pernešimo membrana buvo pašalinta.

 5. Durelių ir automobilio siūlėje su meniniu peiliu, į maišelio vidų.

 6. Neleiskite, kad lipdukai ir korpusas atsiskirtų ar išsikištų.

② Didelio masto automobilių lipdukų įklijavimo būdas (šlapio įklijavimo metodas):

Įrankiai: skudurai, purkštuvai, grandikliai arba kreditinės kortelės

 1. Nuvalykite korpusą ir tolygiai apšlakstykite vandeniu ant klijuojamų kūno dalių, kad sumažintumėte lipduko klampumą ir palengvintumėte padėties reguliavimą.

 2. Nustatykite pastos vietą. Lėtai įklijuokite vieną pusę, švelniai nubraukite įrankiu, atidengdami popierių.

 3. Jei tai durų rankena arba antifrikcinė juostelė, medžiaga turi būti nupjauta ir suvyniota pagal situaciją.

 4. Tinkamai sureguliuokite. Patvirtinus bendrą figūros padėtį, pakartotinai nuvalykite vandenį ir burbulus. Permatoma pernešimo membrana buvo pašalinta.

 5. Durelių ir automobilio siūlėje su meniniu peiliu, į maišelio vidų.

 6. Neleiskite, kad lipdukai ir korpusas atsiskirtų ar išsikištų.

 7. Stenkitės, kad lipdukų drėgmė gerai išdžiūtų, ir, jei įmanoma, galite atlikti vidutinį šildymą ir džiovinimą. Priklausomai nuo oro sąlygų, nuplaukite automobilį per dieną ar dvi

Valymo būdas:

Švelniai nagu nubraukite lipduko kraštą ir visiškai nuplėškite. Jis nepaliks žymių ir nepažeis dažų. Žiemą, jei šalta ir nepavyksta subraižyti kraštų ir kampų, lipnią juostą galima tinkamai pašildyti elektriniu plaukų džiovintuvu, o suminkštėjus klijus galima lengvai pašalinti.

Lipdukų kultūra:

Yra žinoma, kad automobilių lipdukai, paprastai žinomi kaip „La Hua“, kilę iš JAV. Iš pradžių jis pasirodė viešo pavidalo, o tobulėjant humanitariniams mokslams pamažu virto savotiškais automobilių aksesuarais.

Skirtingos „traukos gėlės“ gali priversti jus jaustis kitaip. Kaip padaryti „La Hua“ labiau asmeninį, visiškai priklauso jūsų asmeniniam stiliui! Lenktynėse pastebėsime, kad kiekvienas automobilis yra spalvingas ir traukiantis akį.

Tai yra kūno lipdukų poveikis.

Kaip padaryti, kad jūsų automobilis būtų kitoks? Lipdukai yra greičiausias ir ekonomiškiausias būdas. Automobilių lipdukai – tarsi žmonių drabužiai, juos galima bet kada pakeisti

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas