Parduotuvė

Automobilių lipdukas Skraidantis nuožmus erelis …

Automobilių lipdukas Skraidantis nuožmus erelis Automobiliai Motociklai Išorės Priedai PVC Lipdukai BMW VW Audi Toyota Honda 18cm9.3cm

5.06 €

Jei turite daugiau poreikių, galite susisiekti su manimi Palaikykite didmeninę prekybą / palaikykite pasirinktinius lipdukus

Automobilių lipdukas, skraidantis nuožmus erelis, aukštos kokybės automobiliai, motociklai, išoriniai priedai, PVC lipdukai, skirti BMW VW Audi, 18 cm * 9,3 cm

Kompanijos profilis

„Play Cool Auto Supply Co., Ltd.“ yra įmonė, kuri specializuojasi automobilių lipdukų, elektrostatinių lipdukų, parkavimo ženklų, automobilių lėlių, šviesą atspindinčių lipdukų, elektrostatinių plėvelių, automobilių reikmenų ir kitų gaminių gamyboje ir apdirbime. Įmonė turi išbaigtą ir mokslišką kokybės valdymo sistemą, pažangią įrangą ir automatines vamzdynų operacijas, o kartu dirba profesionalai, kurie sukurs Jums tobulą ir prieinamą pakuotę. Platinami ir parduodami automobilių lipdukai ir automobilių reikmenys yra gerai parduodami vartotojų rinkoje ir turi aukštą statusą tarp vartotojų. Draugai iš visų socialinių sluoksnių kviečiami apsilankyti, vadovauti ir derėtis dėl verslo.

Funkcijos:

● 100 % visiškai naujas, geros kokybės ir universalus pritaikymas visoms transporto priemonėms

●Puoškite savo automobilį suasmenintu automobilio lipduku, kuris sukurs jūsų automobilio išvaizdą

●Automobilio lipdukas atsparus karščiui ir saulės spinduliams, todėl nenublunka bent jau metus

●Lengva montuoti, tereikia nulupti ir įklijuoti

●Jie nesugadins spalvos ir nepanaikins jos įklijuoto paviršiaus ●Medžiaga: Aukštos kokybės PVC aplinkos apsaugos medžiaga, vandeniui atspari apsauga nuo saulės, neblunkanti

● Integruotas 8 spalvų spausdinimas ir graviravimas, 24 paskalių nuostabus purškalas.

●Tobulas kirpimas, kiekvienas yra meno kūrinys

●Spalva: kaip parodyta nuotraukose

●Dydis: 18cm x 9,3cm

Į paketą įeina: 1 x automobilio lipdukas skraidantis nuožmus erelis Aukštos kokybės automobiliai motociklai išoriniai priedai PVC lipdukai BMW VW Audi, 18 cm * 9,3 cm

Montavimo instrukcija: 1.Bevandenė pasta bus paskelbtas svetainėje clean.dry. Nuplėštas visas popieriaus galas arba jo dalis, nustatykite gerą padėtį, pritvirtinkite prie viršutinio galo, nuo viršaus iki apačios, įklijuokite ant korpuso. naudokite plastikinį grandiklį arba banko kortelę ir toliau grandydami, išspaudimas bus visiškai oras.

2.vandens pasta bus paskelbtas svetainėje švarus nuvalytas visas galas arba popierius, vandeninė valymo priemonė užpurkšta ant automobilio kėbulo, lipnios vietos ir lipdukai ant dantenų paviršiaus nustatykite gerą padėtį, lipdukas atsargiai pritvirtintas prie transporto priemonės kėbulo plastikiniu grandikliu, nubraukdamas vandenį ir orą. 30 minučių išdžiovinkite natūraliu oru, galiausiai nuimkite perkėlimo plėvelę.

Patarimai: Niekada nepadėkite automobilio po karšta saule per 48 valandas po montavimo! Niekada neplaukite automobilio per 48 valandas po montavimo!

 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ (išskyrus kai kurias šalis ir APO / FPO)

 2. Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patvirtinimo.

 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą.

 4. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač šventiniu laikotarpiu. 5.Jei siuntos negavote per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

 5. Dėl atsargų būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad būtų galima greitai pristatyti.

 6. Galite susisiekti su mumis per 7 dienas nuo prekių gavimo ir 30 dienų grąžinti nuo jos gavimo datos. Jei šį daiktą turite ilgiau nei 7 dienas, jis laikomas panaudotu ir MES JUMS NESUGRĄŽINUOSIME AR PAKEITIMO. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.

 7. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo prekę.

 8. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTO PASIŪLYMO SUMĄ, kai gausite prekę originalioje būklėje ir supakuotą su visais komponentais ir priedais Įtraukta, PO TIEK pirkėjui, tiek pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.

 9. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) neatitinka (-i) reklamuojamų.

 10. 12 mėnesių Gamintojo ribota garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus prekes, sugadintas ir (arba) netinkamai naudotas po gavimo). Priedai tiekiami su 3 mėnesių garantija.

 11. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite pasakyti, koks yra defektas ir duok mums savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEIAME DALYKŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGĖ.

Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome susisiekti su mumis i IŠ karto PRIEŠ pateikdami mums neutralų arba neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinamai išspręsti jūsų problemas. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas