Parduotuvė

Automobilių marškinėliai Vyriški pradiniai D JDM …

Automobilių marškinėliai Vyriški pradiniai D JDM RWB 911 mados vasaros negabaritinių marškinėlių marškinėliai unisex trumpi viršuje

12.58 €

Kategorija: Įvairūs

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

 Ką galima spausdinti ««« Tekstas —- Tiesiog atsiųskite mums tekstą, kurio reikia atspausdinti. Ir pasakykite mums, koks šriftas jums patinka. Nuotraukos-atsiųskite mums didelės raiškos nuotraukas, jei turite kitų formatų, galite susisiekti su mumis Atspausdiname Jūsų dizainą ant marškinėlių  Klausimas: Kaip nusipirkti individualius marškinėlius ««« 1 veiksmas: pasirinkite marškinėlių dydį ir spalvą 2 veiksmas: atsiųskite mums savo dizainą. 3 žingsnis: atspausdiname jūsų dizainą ant marškinėlių

Esame gamintojai, kviečiame su mumis bendradarbiauti dropshipping pardavėjus ir didmenininkus

Šilti patarimai:

  1. Ši dydžių lentelė skirta tik jūsų nuorodai. Matuodami ranka, leiskite 1–3 cm paklaidą. (1 cm = 0,39 colio, 1 colio = 2,54 cm)
  2. Nesate tikri dėl savo dydžio? Nesijaudinkite, tiesiog praneškite mums savo ūgį, svorį ir krūtinę, mes rekomenduosime jums tinkamus dydžius.
  3. Vertiname, kad jei galėtumėte leisti nedidelį spalvų skirtumą, nes skirtingi kompiuteriai gali rodyti skirtingas spalvas. Ačiū už Jūsų supratimą. Mėgaukitės apsipirkimu!

Siuntų sekimas: Savo siuntinį galite sekti šioje svetainėje: www.17track.net/en Be to, galite tai stebėti oficialioje savo šalies pašto svetainėje.

Atsiliepimas:

Jei esate patenkinti gautu produktu, palikite teigiamą atsiliepimą, 5 žvaigždutės labiausiai laukiamos. Nepatenkintas? Susisiekite su mumis prieš palikdami neigiamą atsiliepimą, džiaugiamės galėdami nuoširdžiai padėti, ir tuo pačiu gerinti paslaugų bei prekių kokybę. Atsiliepimų rezultatai mums yra gana reikšmingi.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas