Parduotuvė

Automobilių papuošalai Kompaso vadovas PR-166 35 …

Automobilių papuošalai Kompaso vadovas PR-166 35 colio LCD daugiafunkcis skaitmeninis automobilio kompasas Transporto priemonės Automobiliai Automobiliai Automobilių stiliaus priedai

22.04 €

Kategorija: Įvairūs

PREKĖS INFORMACIJA

funkcijos

  1. Su laikrodžio, termometro ir kalendoriaus funkcija
  2. Mėlynas LED indikatorius
  3. 7 sekundžių foninio apšvietimo laikas
  4. 3,5 colio skystųjų kristalų ekranas, maitinamas 3 x AAA baterijomis (į komplektą neįeina).
  5. Kampo kitimo diapazonas: 5~355 laipsniai. 12/24 valandų formatas.
  6. Temperatūros diapazonas: -20~500 C / -4~120F

Generolas

Modelis

PR-166

Medžiaga

Plastmasinis

Matavimo diapazonas

Nuo 0 iki 60 laipsnių Celsijaus

Maitinimo šaltinis

3 x 1,5 V AAA baterija (į komplektą neįeina)

Dydis

9,8 cm x 8,3 cm x 5,0 cm

Svoris

105 g

Į paketą įeina

pakuotės turinys

1 x Vartotojo vadovas 1 x 3M dvipusė lipni juosta 1 x skaitmeninis kompasas

Atkreipkite dėmesį, kad paveikslėlis yra tik nuoroda, o gautas produktas turi viršenybę. Ačiū už supratingumą!

APIE IŠSAMUS NUOTRAUKAS

APIE MOKĖJIMĄ

Mūsų pirkėjas „Protedlon“ saugo TIK „AllExpress“ mokėjimo būdus, kaip nurodyta toliau:

Mes priimame Alipay, West Union, T / T. Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW.

Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.

Jei negalite atsiskaityti iš karto pasibaigus aukcionui, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

APIE LAIVYBĄ IR TOLIAS vietoves

„China Post Ordinary Small Packet Plus“ galima atsekti tik Kinijoje, o jūsų šalyje nėra išsamios sekimo informacijos.

Jei pasirinksite DHL, kad išsiųstumėte savo produktą. Pirkėjai gali prisijungti prie šios nuorodos, tada norėdami pasirinkti šalį, įveskite savo adreso pašto kodą ir miesto pavadinimą. Tada spustelėkite Gerai, kad pamatytumėte, ar jūsų vieta yra nutolusi, ar ne.

Pašto skirtumas DHL atokiose vietovėse yra 35 USD už kiekvieną pakuotę. Tai yra DHL reikalaujami mokesčiai. Mes iš to negauname jokio pelno. Jei manote, kad pašto išlaidos per brangios siunčiant DHL, galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, kad pakeistumėte kitą pristatymo būdą. Kaip EMS ar Singapūro paštas.

MUITAI IR MOKESČIAI

Daugeliui produktų taikomi importo muitai (pvz., JAV) arba kiti muitai ir kiti mokesčiai, įskaitant pridėtinės vertės mokestį (PVM) ar kitus mokesčius. Jei jie taikomi, jie bus apmokestinti ir nustatyti, kai siuntą apdoros atitinkama jūsų šalies muitinės agentūra. Peržiūrėkite savo šalies importo politiką, kad suprastumėte ir įsitikintumėte, ar tokie muitai ar mokesčiai taikomi ir kokie jūsų įsipareigojimai taikomi perkamiems produktams.

Visi taikomi muitai ir mokesčiai, jei tokių yra, neįskaičiuoti į jūsų užsakymo ar operacijos pirkimo kainą. Jei jie taikomi ir apmokestinami, už juos prisiimate vienintelę ir išskirtinę jūsų (o ne mūsų ar produkto gamintojo ar tiekėjo) atsakomybę, kurią turėsite sumokėti tiesiogiai savo vyriausybei arba kurjerių įmonei, kai produktai pristatomi.

Aukščiau nurodytų muitų, rinkliavų ir mokesčių mokėjimas nėra mūsų (arba produkto gamintojo ar tiekėjo) atsakomybė.

Mes nesame atsakingi už bet kokį siuntimo ar muitinės vėlavimą, nes tai nepriklauso nuo mūsų kontrolės.

APIE GARANTIJĄ

Pateikite vaizdo įrašą ar nuotrauką, jei mūsų gaminiai turi kokybės problemų po siuntinio gavimo per 7 dienas. Galite bendrinti internetinę nuorodą.

Produktas negali gerai veikti su kokybės problema, gavęs 7 dienas. Galime pasiūlyti pakeitimą arba grąžinti pinigus, jei tai nauji produktai. Grąžinimo mokestį apmokėsime mes. Ir mokesčiai už siuntimą atgal mums bus pirkėjai.

Teikiame nemokamą visų gaminių priežiūrą [išskyrus priedus, dovanas ir sugadintus dirbtinai (pvz., sugedusį ekraną, atnaujinimą į naują sistemos versiją .tt)]. Grąžinimo ir atgalinio siuntimo mokestį apmoka pirkėjai.

Pastaba: nenuplėškite kokybės garantijos etiketės. Arba mes neteiksime jokios garantinės paslaugos.

APIE ATSILIEPIMUS

Kiekvienas pirkėjas, pateikęs mums pilną 5 žvaigždučių atsiliepimą, gaus 5 USD kuponą (masažą palikite kitame užsakyme. Netaikoma reklaminiams produktams).

Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, suteikite mums galimybę išspręsti bet kokią problemą. mes stengsimės išspręsti problemą. Tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo su jumis.

Pastaba: jei atliekate užsakymą, reiškia, kad sutinkate su šiais aukščiau pateiktais pranešimais, ačiū.

APIE MUS

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas