Parduotuvė

Automobilių plastikinių tvirtinimo elementų …

Automobilių plastikinių tvirtinimo elementų spaustukai Automobilių buferio laikiklio spaustukai Automobilių plastikiniai kniedžių tvirtinimo elementų rinkinys su kabelių raiščiais Tvirtinimo elementai Įrankių dėžutė

42.94 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos: 100% visiškai naujas ir aukštos kokybės Kniedės spaudimas išplečia kojas, kad būtų galima greitai ir nuolat pritvirtinti. Plačiai naudojamas automobilio sparnui, buferiui, durims, lapų lentai ar kitam automobilio paviršiui. Šios kniedės pagamintos iš plastikinės medžiagos Naudojimas: tinka daugeliui automobilių. Lengva naudoti. Jie gali būti naudojami autobusuose, traukiniuose, lėktuvuose, sunkvežimiuose, nameliuose nameliuose ir automobiliuose.

Pastaba: (1) Visose transporto priemonėse yra įvairių spaustukų. Skirtingi modeliai būna skirtingų dydžių ir universalių klipų nėra. Prieš pirkdami patikrinkite, kiek įmanoma. (2) Mes turime gamyklas, gaminančias automobilių tvirtinimo spaustukus ir kitas automobilių dalis. Mūsų klipai turi griežtus kokybės kontrolės standartus.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas