Parduotuvė

Automobilių plovimo rankšluostis Natūrali zomšinė …

Automobilių plovimo rankšluostis Natūrali zomšinė oda Automobilių valymo priemonė sugerianti greitai išdžiūvusi rankšluosčių plovimo zomša automobilių valymo šluostė Natūrali oda

5.04 €

Funkcijos:

Pagaminta iš aukštos kokybės grynos natūralios zomšos — storos ir minkštos Apdaila be dryžių, pilnai sugerianti Idealiai tinka dažytiems paviršiams, automobiliams, laivams, sunkvežimiams, langams, emaliams, stiklams, baldams ir kt. Medžiaga: Zomša Spalva: Beige Dydis: 15 cm x 15 cm, 30 cm x 40 cm, 40 cm x 50 cm, 40 cm * 70 cm, 60 cm * 80 cm

Į paketą įeina:

1 x zomšinės odos audinys

  1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patvirtinimo.3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI Siuntimo adresą.4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra skirti tik jums.5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS nurodomas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.6. Jei siuntos negavote per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau susisieksime su jumis su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!7. Dėl sandėlio būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad galėtume greitai pristatyti.

  2. Nuo gavimo datos turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti. Jei šią prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma panaudota ir MES JUMS NESUGRĄŽINOSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o JŪS PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo po#.3. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTO PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalios būklės ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK pirkėjui, ir pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti turėti pakaitalą.4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei prekė (-ės) neatitinka (-os) reklamoje.

  3. 12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus prekes, sugadintas ir (arba) netinkamai naudotas po gavimo). Priedams suteikiama 3 mėnesių garantija.2. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR KEIČIAME PREKIŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGUS. Užsisakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs Prašome susisiekti su mumis iš karto PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinamai išspręsti jūsų problemas. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie juos nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas