Parduotuvė

Automobilių priedai Elektrinis akceleratoriaus …

Automobilių priedai Elektrinis akceleratoriaus droselio valdiklis skirtas automobiliui F1 modifikuoti derinimą.

76.49 €

Pastaba: pateikdami užsakymą atkreipkite dėmesį į automobilio modelį ir pagaminimo metus! Mes atsiųsime jums tinkamą Strong Booster modelį.Tks!

Atsižvelgiant į tai, kad skirtingose ​​šalyse yra skirtingi pedalų modeliai . Jei galėtumėte nufotografuoti savo automobilio pedalą, pvz., toliau pateiktą nuotrauką, palikite man pranešimą apie savo automobilio pedalo nuotrauką. Galėčiau užtikrinti, kad modelis tiksliai.

Pagrindinė funkcija P1 – patogus režimas (padidinkite akceleratoriaus atsako greitį, paleiskite greitį, o pagreitis – sklandžiai) P2 – Sporto režimas (Pagerinkite momentinio pagreičio ir posūkio gebėjimus, kad pasiektumėte geriausią greičio greitį) P3 – lenktynių režimas (Pasiekite puikų pagreičio našumą ir leidžia jaustis kaip lenktynių lauke) NOR-normalus režimas (Grįžti į įprastą valdymo režimą.)EC-Taupaus kuro režimas (Pasiekite geriausią degalų taupymo režimą, sutaupysite apie 3–8 % degalų.) Yra 9 pagreičio lygiai (1–9), pagreičio pojūtis nuo silpno iki stipraus yra labai akivaizdus ir neturi įtakos droselio valdymo funkcijai. Ypatybė: 6 mm plonas, naudokite „iPhone“ USB sąsają

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas