Parduotuvė

Automobilių ratų detalizavimo šepetys Lankstomi …

Automobilių ratų detalizavimo šepetys Lankstomi ratai Woolies automobilių valymo įrankiai skirti automobilio ratlankių padangų plovimui Lengvai išvalykite sunkiai pasiekiamas vietas

5.06 €

Kategorija: Įvairūs

Specifikacija: Kilmės vieta: CN Medžiaga: nailonas + vilnos imitacija Tipas: kempinė / audinys / šepetys Modelis: mažas/vidutinis/didelis Taikoma: Visiems automobiliams Į pakuotę įeina: 1 šepetėlis

apibūdinti: AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS: Vilnos šepetys su ratukais yra pagamintas iš sintetinės vilnos ir yra atsparus bet kokiam jūsų naudojamam muilui ar plovikliui. Jie saugiai pašalina padangų dulkes ir lengvai pasiekiami per ratų stipinus, variklio nišas, durų rėmus ir išmetimo vamzdžius.

Skirtingi dydžiai: padangoms valyti galite pasirinkti bet kokio dydžio ratų šepetėlių rinkinį. Jie idealiai tinka montuoti ankštose vietose ir pašalina stabdžių dulkes, alyvą, nešvarumus, nešvarumus ir kitas kenksmingas šiukšles nuo bet kokio paviršiaus.

Be metalo, atsisveikink su įbrėžimais: šis automobilio ratų valymo šepetys yra itin patvarus, o itin tvirta rankena leidžia lengviau įsiskverbti į sunkiai pasiekiamas vietas. Antistatinės savybės atstumia dulkes ir nešvarumus, kad būtų galima efektyviau valyti ratus, ypač minkšta ir saugi bet kokiam ratų apdailai.

Lankstumas: visas šias vilnones padangų šepetėlių galvutes galima lankstyti, todėl jos idealiai tinka giliems ratų būgnams, vidaus sparnams ir automobilių bei pikapų grotelėms. Maži šerių šepečiai puikiai tinka mažiems tarpams aplink ratus ir kitose sunkiai pasiekiamose automobilio vietose.

Pastebėti: Visi matmenys išmatuoti rankiniu būdu, gali būti nedidelė paklaida, neprieštaraukite!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas