Parduotuvė

Automobilių serviso garažas Sienos lipdukas …

Automobilių serviso garažas Sienos lipdukas Lipdukas Automobilių serviso lipdukas Dekoracija A00370

15.08 €

Kategorija: Namai ir sodas

Sveiki atvykę į HDJWU parduotuvę. Esame profesionalūs vinilo pjaustymo lipdukų gamintojai. Mūsų vinilo medžiagos kokybė yra viena geriausių Kinijoje. Galime pasiūlyti įvairių spalvų mados dizainą ir individualizuotus gaminius pagal klientų pageidavimus.

Prekės savybės: Dydis: gatavus dydžius galite pasirinkti aukščiau esančiais mygtukais. Paveikslėliai pateikiami tik nuorodai.Jei norite kitų gatavų dydžių, susisiekite su mumis prieš užsakydami. Išdėstymo dydis paprastai skiriasi nuo galutinio efekto dydžio. Jūs gausite mūsų maketavimo produktą, kuris visada yra griežtas. Pateiksime taikymo instrukcijas, kurios padės jums padaryti gaminį kaip efektingą paveikslėlį. Tai paprasta. Medžiaga: Ekologiška; Nuimamas; Atsparus vandeniui; gryna spalva; Erdvė: miegamasis, svetainė, svečių kambarys, vonios kambarys, virtuvė, biuras, vaikų darželis, bendrabutis, parduotuvė ir pan. Vieta: tinka bet kokiam lygiam paviršiui, pavyzdžiui, akiniams / grindims / durims / sienoms / veidrodžiams / automobiliams / valtims / dviračiams / medžiui / plastikui / metalui Pakuotėje: paprastai yra vinilo lipdukas, perkėlimo plėvelė, instrukcijos anglų kalba Spalva: Žiūrėkite žemiau esančią spalvų kortelę. Jei nerandate aukščiau esančio spalvos mygtuko, palikite pastabą užsakyme arba atsiųskite mums žinutę. Spalvos gali šiek tiek skirtis nuo medžiagų dėl kompiuterių ekrano nustatymų.

Bet koks jūsų dydžio, spalvos ir pavadinimo prašymas, nepamirškite pasižymėti, ypač jei norite pritaikyti gaminius, mums reikia pažymėti savo pavadinimą, kad galėtumėte gaminti!

Žemiau pateikiamas pavyzdys, rodantis, kaip atkreipti dėmesį į užsakymą Rodyti paveikslėlius Pateikiame keletą nuotraukų, jei reikia kitų spalvų, palikite žinutę ir praneškite mums, turime 40 spalvų.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas