Parduotuvė

Automobilių šildytuvas 200W 12V rankenos …

Automobilių šildytuvas 200W 12V rankenos automobilio šildytuvas 24V sunkvežimių automobilių elektrinis šildytuvas atitirpinimo sniego šalintuvas priekinio stiklo atitirpinimo atitirpinimo

5.01 €

Automobilių šildytuvas 200W 12V Rankenos automobilinis šildytuvas 24V sunkvežimių automobilių elektrinis šildytuvas atitirpinimas sniego rūko šalintuvas Priekinio stiklo šildytuvas atitirpinimas

Pavadinimas: Automobilio šildytuvas Spalva: juoda Dydis: 13x11x4 cm Gaminio galia: 200W Produkto šiluma: 80 laipsnių Atlikimas: šaltas ir karštas Fiksuotas metodas: pritvirtintas ant kilimėlio arba dvipusis klijai DC: 12V/24V Kiekis: 1 Grynasis svoris: 400g Funkcijos: Automatinis šildymas, apsauga nuo perkaitimo, terminis jungiklis, humanizuotas dizainas, rankena, aplinkos apsauga ir praktiškas, taupantis energiją, mažas nuostolis, mažas triukšmas, be atviros liepsnos, nepažeidžiamas akumuliatorius, saugus ir patikimas funkcija:

  1. Šis 12V automatinis šildytuvo ventiliatorius gali greitai pašildyti orą automobilyje nelaukdamas kol sušils variklis.
  2. Jame naudojamas automobilio cigarečių degiklio lizdas, leidžiantis greitai ir efektyviai atitirpinti arba aprasoti langą, kad galėtumėte saugiai ir patogiai išvažiuoti į kelią ir pasiekti tikslą.
  3. Jei pavėlavote į eismo įvykį, galite sušilti ir neužvedę variklio. Šis automobilio šildytuvas gali pūsti natūralų ir šiltą orą. Tai gali padėti išspręsti jūsų automobilio priekinio stiklo problemas, susijusias su rūku ir šalčiu. Užblokuokite savo regėjimą. Žiema labai naudinga. Kaip gera dovana jūsų šeimai ar draugams.
  4. Palaiko vietinį šildymą kaip aprasojimą ir atitirpinimą. Efektyviai atitirpinkite arba atitirpinkite langus. Taip pat gali būti naudojamas kaip ventiliatorius, vėsinantis vasarą!
  5. Lengva naudoti, tereikia įkišti į transporto priemonės cigarečių laikiklį ir atidaryti, o prietaisų skydelio kampą galima reguliuoti Į pakuotę įeina 1 * Automobilio ventiliatoriaus šildytuvas Tik aukščiau nurodytas pakuotės turinys, kiti produktai neįtraukti. Pastaba: fotografuojant šviesiai ir naudojant skirtingus ekranus, paveikslėlyje esančio elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios. Leidžiama matavimo paklaida /- 1-3cm.

Tėvai atkreipia dėmesį: Šis gaminys yra padalintas į 12V (automobilio tipas) ir 24V (didelio sunkvežimio tipas) dvi rūšis (patys konkretaus modelio tėvai), pirkdami atkreipkite dėmesį į 12V arba 24V

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas