Parduotuvė

Automobilių sunkvežimių grandinės pertraukiklis …

Automobilių sunkvežimių grandinės pertraukiklis 30A 50A 80A 1250A 150A automatinio garso saugiklio palaikymas su rankiniu atstatymu jūrinės valties jachtos RV galios draudimas

13.78 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas:

Avarinė apsauga: tokio tipo grandinės pertraukiklis gali jautriai išjungti maitinimą avariniu atveju, užtikrinant jūsų saugumą ir išvengiant elektros avarijų. Platus naudojimas: grandinės apsauga yra geras sunkvežimių, automobilių, valčių, jūrų pėstininkų ir kitų transporto priemonių apsauginis šaltinis. gali būti naudojamas valdyti didelės srovės grandinę.Tvirtas: Šis jūrinio saugiklio laikiklis pagamintas iš plastiko, kuris yra patvarus ir ilgaamžis, galite jį naudoti ilgą laiką nesijaudindami, kad gali įtrūkti ar sulūžti.Nešiojamas: Sukurtas su mažas ir lengvas, šį saugiklių laikiklį lengva laikyti ir nešiotis, jis neužims tiek daug vietos jūsų automobilyje.Rankinis atstatymas: Saugiklį ir grandinę galite iš naujo nustatyti rankiniu būdu, po remonto paspausdami ilgą rankeną į įprastą padėtį, o ne lengva padaryti jums bėdų.

Specifikacija: Medžiaga: ABS. Spalva: juoda. Dydis: apytiksl. 1004242mm/3,94x1,65x1,65 colio.Vardiniai duomenys: 30A 50A 80A 125A 150A.Įtampa: 12-24V.

Naudojimo būdas:1.Prijunkite kabelį.2.Paspauskite mygtuką, ilga rankena atsidaro ir grandinė išjungiama (būtinai paspauskite mygtuką).3.Iš naujo nustatykite ilgą kabelį, grandinės pertraukiklis veikia.

Pastaba: Dėl šviesos ir ekrano skirtumo prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose. Leiskite šiek tiek nukrypti nuo matavimo duomenų ir prieš užsakydami įsitikinkite, kad neprieštaraujate.

Komplekte: 1 vnt grandinės pertraukiklis.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas