Parduotuvė

Automobilių uždegimo žvakių testeris su …

Automobilių uždegimo žvakių testeris su reguliuojamu dvigubos skylės detektoriaus uždegimo žvakės analizatoriumi skirtas 12 V benzininėms transporto priemonėms

4.72 €

Viso bandomojo vaizdo įrašo nuoroda: https://youtu.be/far6c9XkUgc, ačiū, kad žiūrėjote! Kokia yra uždegimo žvakės funkcija?Uždegimo žvakės funkcija – į degimo kamerą įvesti dešimtis tūkstančių voltų aukštos įtampos elektros energijos ir generuoti elektrines kibirkštis, kurios uždegtų mišinį. Darbas su uždegimo sistema ir degalų tiekimo sistema, kad variklis veiktų, iš esmės lemia variklio našumą. Uždegimo žvakės yra kasdieninės automobilių eksploatacinės medžiagos. Uždegimo žvakės, kurios yra automobilių variklių pagrindas, veikimas gali beveik tiesiogiai nulemti automobilio veikimą, todėl visada turėtumėte patikrinti savo automobilio uždegimo žvakę. Dviejų skylių uždegimo žvakių testeris- Lengva valdyti, prijungti ir paleisti, ekonomiškas ir naudingas įrankis.

  • Dvi bandymo angos, tuo tarpu galite išbandyti dvi uždegimo žvakes.
  • Su indikatoriumi parodykite uždegimo žvakės būseną, intuityviau.
  • Šis testeris skirtas patikrinti uždegimo žvakės savybes ir uždegimo stiprumą.
  • Jei įtariate, kad kuri nors uždegimo žvakė veikia netinkamai, galite palyginti ir išbandyti, kad nuspręstumėte.

Naudojimas: Patikrinkite uždegimo žvakės veikimą ir uždegimo stiprumą Taikymo sritis: 12V benzininių transporto priemonių automobilių uždegimo žvakės Automobilio uždegimo žvakių testerio naudotojo vadovas: 1. Įkiškite uždegimo žvakę į testerio angą 1 arba 2; Jei norite palyginti naują uždegimo žvakę ir seną, įdėkite naują uždegimo žvakę į 1 angą, o seną į 2 angą. 2.Prijunkite prie maitinimo šaltinio 3. Pasukite raktinį jungiklį 4 pagal laikrodžio rodyklę, kad įjungtumėte testerį, indikatorius 3 užsidegs, testeris dabar dirba 1000 aps./min. 4. Dar kartą pasukite raktinį jungiklį 4 pagal laikrodžio rodyklę, galite reguliuoti darbo dažnį nuo 1000 aps./min. iki 5000 aps./min. Kuo didesnis dažnis, tuo stipresnis kibirkšties stiprumas. Automobilio uždegimo žvakių testerio naudojimas Pastaba: 1. Prieš įdėdami uždegimo žvakę, išjunkite maitinimą. 2. Uždegimo žvakių testeris yra aukštos įtampos detektorius, todėl dirbdami nelieskite uždegimo žvakės rankomis, kad išvengtumėte pavojaus. Specifikacija:

Pagal kibirkšties spalvą ir blyksnį per atstumą, kad būtų galima nustatyti ritės kokybę

Gali intuityviai patogu suprasti uždegimo ritės veikimą

Aligatoriaus segtukas patikimai pritvirtinamas prie žemės

Sraigtas greitai ir lengvai reguliuoja kibirkšties tarpą

Venkite gaisro, perdegimo ritės ir pan

Ilgis: 11,5 cm

Skersmuo: 2,2 cm

Kabelio ilgis: 52 cm

Spalva: juoda

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas