Parduotuvė

Automobilių valymas Dviejų spalvų koralinis …

Automobilių valymas Dviejų spalvų koralinis aksomas Automobilinis rankšluostis Didelio tankio Storas sugeriantis sugeriantis rankšluostis Šepetys Motociklų Priežiūra Automobilių priedai

3.48 €

Apibūdinimas: Medžiaga: cheminis pluoštas Svoris gramais: 75g Medžiaga: poliesteris (poliesteris) Valymo rankšluosčio tipas: daugiafunkcinis rankšluostis Spalvų klasifikacija: tamsiai pilka, geltona Spalva: pilkai geltona Specifikacijos: (ilgis * plotis cm) 30 * 30 cm, 30 * 40 cm, 30 * 60 cm

Prekės savybės:

  1. Didelė vandens absorbcija: Superabsorbuojanti medžiaga greitai sugeria vandenį ir greitai džiūsta, todėl tampa puikia savybe.

  2. Stiprus nukenksminimas: Jo specialus skerspjūvis gali efektyviau užfiksuoti net kelių mikronų dulkių daleles, o nukenksminimo ir riebalų šalinimo poveikis yra labai akivaizdus.

  3. Jokio plaukų šalinimo: Didelio stiprumo sintetinius siūlus nesunku sulaužyti. Tuo pačiu metu naudojamas smulkus audimo metodas. Be verpimo, be kilpų, pluoštai nėra lengvai nulupami nuo rankšluosčio paviršiaus.

  4. Ilgas tarnavimo laikas: Kadangi mikropluoštas pasižymi dideliu tvirtumu ir kietumu, jo tarnavimo laikas yra ilgesnis nei įprastų rankšluosčių, o po ilgalaikio plovimo jis išlieka nepakitęs. Tuo pačiu metu polimerinis pluoštas negamina baltymų hidrolizės, kaip medvilnės pluoštas, o bakterijos net negali išgyventi. Po džiovinimo jis nebus supelijęs, nesupuvęs, nemalonus ir ilgai tarnaus.

  5. Lengva valyti: Naudojant įprastą rankšluostį, ypač natūralaus pluošto rankšluostį, ant objekto paviršiaus esančios dulkės, riebalai, nešvarumai ir panašiai tiesiogiai susigeria į pluoštą ir po naudojimo lieka pluošte, kurį sunku pašalinti ir net po ilgo laiko sukietėja. Lankstumo praradimas ir poveikis naudojimui. Mikropluošto rankšluostis sugeria nešvarumus tarp pluoštų (o ne pluošto viduje), o pluoštas turi didelį pluošto tankį ir didelį tankį, todėl adsorbcijos geba yra stipri, o jį reikia nuvalyti tik vandeniu arba mažai ploviklio po naudojimo. Naudokite vadovą:

  6. Auto Beauty – daugiafunkcinės pažangios servetėlės Tinka automobilio salono prietaisų skydelio, odinės sėdynės, stiklo ir kitų daiktų valymo apsaugai: užpurkškite apsauginę priemonę ant objekto paviršiaus ir nuvalykite rankšluosčiu. Sausas ir šlapias, nuvalykite paviršių nešvarumus ir dulkes rankšluosčiu, paviršius nėra. Vilna netenka ir gerai sugeria vandenį.

  7. Automobilių dažai - trynimo vaškas, poliravimo rankšluostis Pirmiausia kūną nuvalykite rankšluosčiu, kempinės vašką tolygiai užtepkite ant dažų. Kai vaškas sustings, nublizginkite jį rankšluosčiu.

  8. Žmogaus kūnas – sausų plaukų kepuraitė, sausas plaukų rankšluostis, vonios rankšluostis Jis tinka odos ir plaukų drėgmei išdžiovinti, vengti plaukų džiovintuvo, kad pakenktų plaukų kokybei, ir apsisaugoti nuo peršalimo.

  9. Virtuvė Jis naudojamas virtuvės valymui, alyvos sugėrimui, geram valymui ir lengvai išgręžiamas.

Specifikacijos: Dviejų spalvų koralinis aksominis auto rankšluostis didelio tankio storas sugeriantis sugeriantis rankšluostis be pūkelių

Į paketą įeina: 1 * rankšluostis

Pastabos: Dėl skirtingų monitorių skirtumų nuotraukos gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Palyginkite detalių dydžius su savo, prašome leisti 0,5–1 cm paklaidą dėl rankinio matavimo. Prieš pateikdami blogus atsiliepimus, palikite pranešimą, jei produktai turi kokių nors problemų. Ačiū už supratingumą

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas