Parduotuvė

„Baseus“ 12 000 mAh automobilio užvedimo paleidimo …

„Baseus“ 12 000 mAh automobilio užvedimo paleidimo maitinimo blokas 1000 A paleidimo įrenginio stiprintuvas automobilinis avarinis akumuliatorius skirtas 35 l 6 l automobilio stiprintuvui

152.69 €

Produkto informacija:

 1. Produkto pavadinimas: Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter12000mAh,5V/3APaak srovė1000A
 1. Talpa 12000mAh/3,7V/44,4Wh
 1. Nominali išėjimo talpa 7900 mAh
 1. Įvestis: 5V/3A (maks.)
 1. USB išvestis: 5V2.4AMmaks
 1. C tipo išėjimas: 5V3A
 1. Pradinė įtampa 12V
 1. Pradinė srovė: 600A

9.Didžiausia srovė: 1000A

 1. Tinka 12V 6.0L benzininiam automobiliui / 12V 3.5L dyzeliniam automobiliui
 1. Spalva: Juoda, Raudona
 1. Tinka: visureigiams, komercinėms transporto priemonėms, mikroautobusams, motociklams, pikapams, elektromobiliams,
 1. Pirmą kartą besinaudojantys vartotojai gali greitai pradėti 3 paprastais žingsniais

(1) Įkiškite išmaniuosius uždegimo spaustukus į paleidiklio EC5 sąsają, o spaustuko indikatorius pakaitomis mirksi raudona ir žalia spalva.

(2) Atidarykite gaubtą ir atitinkamai prispauskite teigiamo ir neigiamo uždegimo spaustukus prie teigiamo ir neigiamo automobilio akumuliatoriaus elektrodo. (3) Įeikite į automobilį ir užveskite jį. Užvedę automobilį, nedelsdami nuimkite užvedimą.

Super Energy Pro Car Jump Starteris Nebereikia laukti, nedelsdami pradėkite

100OA didžiausia srovė, greitas paleidimas iš karto automobilį galima užvesti per sekundę, kai akumuliatorius išsikrovęs dėl didžiausios srovės iki 1000 A ir stiprios galios. Sprogimui atsparūs elementai su dideliu iškrovimo greičiu yra skirti automobilio greitam paleidimui ir gali atlaikyti didelį įsiveržimą

Geras pagalbininkas benzininėms / dyzelinėms transporto priemonėms Nepriklausomai nuo kainos, šis starteris yra aprūpintas 4 eilėmis akumuliatoriaus elementų, kurių greitasis paleidimas yra geresnis nei įprastų 3 eilių akumuliatoriaus elementų, užtikrinantis didelę galią didelio tūrio dyzeliniams ir benzininiams automobiliams. Nesvarbu, koks didelis tūris, automobilį vis tiek galima greitai užvesti paspaudus vieną mygtuką, taip išvengiant begalinio laukimo.

Palaiko 12V/6.OL benzinines transporto priemones ir 12V/3.5L dyzelines transporto priemones Sedanai, visureigiai, komercinės transporto priemonės, mikroautobusai, motociklai, pikapai, elektromobiliai,

Greitai paleidžiamos transporto priemonės net -20°C temperatūroje Didelio iškrovimo spartos elementai su išmaniuoju maitinimo šaltiniu IĮgalina įjungimo starterį normaliai veikti esant žemai temperatūrai. Integruota temperatūros apsauga puikiai veikia esant dideliems temperatūrų skirtumams, nepažeidžiant komponentų dėl viršįtampio ir žemos įtampos.

Įkraukite vieną kartą ir naudokite 50 kartų Visiškai įkraukite 12 000 mAh didelės talpos ličio polimero akumuliatorių, kad galėtumėte naudoti pakartotinai. Bandymai rodo, kad visiškai įkrautas starteris gali paleisti Toyota Crown Royal 3.0 su natūraliai įsiurbiamu varikliu daugiau nei 50 kartų.

Mažas energijos suvartojimas 0,05 mA, neįtikėtinai ilgas baterijos veikimo laikas Didelės talpos baterijos ir mažos galios srovė tuščiąja eiga sunaudoja net 0,05 mA.lt gali išlaikyti 85% baterijos ištisus metus, todėl ji vis tiek veiks, jei pamiršite įkrauti per metus.

Tikslus skaitmeninis akumuliatoriaus įkrovos procentinis rodymas Tiesiog palieskite mygtuką, kad sužinotumėte dabartinį akumuliatoriaus energijos procentą išmaniajame skaitmeniniame ekrane ir atitinkamai įkraukite.

Tikslus skaitmeninis akumuliatoriaus įkrovos procentinis rodymas Tiesiog palieskite mygtuką, kad sužinotumėte dabartinį akumuliatoriaus energijos procentą išmaniajame skaitmeniniame ekrane ir atitinkamai įkraukite.

Daugiafunkcinis apsauginis uždegimas, spaustukai saugiam naudojimui Kartu su gaminiu pateikiami pažangūs uždegimo spaustukai su aštuoniomis saugos apsauga, kurie atitinka bandymo standartus, kad būtų galima saugiau naudoti.

Tiek „Jump Starter“, tiek „Power Bank“. Korpusas aprūpintas daugiafunkcine sąsaja greitam paleidimui ir maitinimo šaltiniu. Jis gali tarnauti kaip maitinimo bankas, tiekti maitinimą telefonams ir kitiems skaitmeniniams gaminiams, naudojant Type-Cinterface su 5V/3A išvestimi kai kuriems nešiojamiesiems kompiuteriams įkrauti.

Griežta kokybės kontrolė, devynios saugos priemonės Šis gaminys turi devynias apsaugos konstrukcijas, kurios praeina griežtus testus įvairiais lygiais, kad būtų užtikrinta jūsų saugi kelionė. Mes primygtinai reikalaujame, kad mūsų produktai būtų išbandomi pagal aukštesnius standartus nei pramonės vidurkis, ir yra išlaikę daug tarptautinių saugos sertifikatų.

Leisti įkelti į lėktuvą 44,4 Wh vardinės galios atitinka civilinės aviacijos standartus, todėl ją galima gabenti į lėktuvą.

Tobulėkite, kad sukurtumėte išskirtinį dizainą Laikykitės klasikinio sportinio automobilio dizaino, kad sukurtumėte kitokį avarinį starterį. Priekinės pusės dizaino ir sportinių automobilių žibintų bei metalinės tekstūros derinys sukuria akį traukiančią išvaizdą ir aukštą našumą.

Pirmą kartą besinaudojantys vartotojai gali greitai pradėti 3 paprastais žingsniais (1) Įkiškite išmaniuosius uždegimo spaustukus į paleidiklio EC5 sąsają, o spaustuko indikatorius pakaitomis mirksi raudona ir žalia spalva. (2) Atidarykite gaubtą ir atitinkamai prispauskite teigiamo ir neigiamo uždegimo spaustukus prie teigiamo ir neigiamo automobilio akumuliatoriaus elektrodo. (3) Įeikite į automobilį ir užveskite jį. Užvedę automobilį, nedelsdami nuimkite užvedimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas