Parduotuvė

Bauhaus laiptų plakatas Veimaras 1923 Bauhaus …

Bauhaus laiptų plakatas Veimaras 1923 Bauhaus Parodos spaudinys Herbert Bayer plakatas Bauhaus spaudinys Waln Warhol meno spaudinys

92.68 €

Kategorija: Namai ir sodas

Atkreipkite dėmesį

  1. Mes palaikome „Drop Shipping“ ir didmeninę prekybą, gabename visame pasaulyje.
  2. Priimame pritaikytas nuotraukas ir kitokio dydžio, jei reikia, susisiekite su mumis.
  3. Paveikslas nėra tapytas rankomis, jis atspausdintas mašina.
  4. Kad būtų išvengta rėmelio pažeidimo ilgą siuntimo kelią, tik drobė, be rėmelio. 4. Dėl skirtingų kompiuterių monitorių, mobiliojo telefono apšvietimo efektų objektų spalva šiek tiek skirsis nuo rodomų paveikslėlių mūsų parduotuvėje. 5,1 colio = 2,54 cm

Dydžio nuoroda

Prekių paroda

Medžiaga

  1. Puikios tekstūros drobė                      2. Aplinkos apsauga Beskonis
  2. Puikus ir lygus audinio paviršius      4. Atsparus vandeniui

Pakuotės detalės

  1. Naudojame profesionalią ir tvirtą PVC VAMZDŽIO pakuotę, kad užtikrintume jūsų pakuotės saugumą transportuojant. 2.Vandeniui atspari juosta, apvyniota aplink vamzdelį.

Apie siuntimą:

  • Prieš pateikdami užsakymą įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas arba pilnas. -Paketas bus išsiųstas su ePacket ir Kinijos pašto oro paštu nemokamai, susisiekite su mumis, jei norite gauti išskirtinį pristatymą. -Numatytą pristatymo datą įtakoja muitinė, oras ir pan., kartais gavimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, susisiekite su mumis, kai negavote pakuotės, kad pratęstume užsakymo apsaugos laiką.

Apie paslaugą: Dedame visas pastangas, kad pirkėjas būtų patenkintas, susisiekite su mumis, jei kyla kokių nors kokybės problemų, prekė negauta ir pan., pinigų grąžinimas ar pakeitimas yra priimtinas. Nepalikite neigiamo atsiliepimo prieš susisiekdami. Ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas