Parduotuvė

BENOO juodos sidabrinės spalvos sulankstomas …

BENOO juodos sidabrinės spalvos sulankstomas automobilio sėdynės atlošo padėklas maistui valgomojo gėrimų ir nešiojamojo kompiuterio stalui nešiojamas pakabinamas automobilio vairo stalas

43.31 €

[xlmodel]-[custom]-[54987] [xlmodel]-[custom]-[54987] [xlmodel]-[custom]-[8888]

BENOO juodos sidabrinės spalvos sulankstomas automobilio sėdynės atlošo padėklas maistui valgomojo gėrimų ir nešiojamojo kompiuterio stalui, nešiojamas pakabinamas automobilio vairo stalas Funkcijos:

Patarimai ir kaip juo naudotis? Maksimali automobilio sėdynės atlošo stalo apkrova yra 6,6 svaro. Draudžiama jį naudoti kaip turėklą ir nerekomenduojama rašyti ant šio gaminio. Bet jūs naudojate jį kaip: automobilio sėdynės atlošo nešiojamas padėklas; padėklas automobilio vairui. Kaip sureguliuoti stalą? Pasukimo mygtuku ant neslystančio strypo galima reguliuoti padėklo aukštį; Padėklo apačioje esantį pasukimo mygtuką galima reguliuoti dėklo balansą; Padėklo gale esanti teleskopinė aukščio reguliavimo plokštė turi 2 padėtis. Lenta sureguliuota į 2 padėtį. Lengvas montavimas ir laikymas: jei naudojate jį automobilio sėdynės atlošo nešiojamam padėklui, turite pritvirtinti automobilio sėdynės atlošo kabliuką. Jei naudojate jį automobilio vairo padėklui, turite sumontuoti vairo kabliuką. Yra 3 saugojimo būdai: Automobilio vairo padėkliuką galite įdėti į automobilio bagažinę; Įdėkite automobilio sėdynės atlošo kabliuką, tada pakabinkite jį už sėdynės ir sulenkite, kad užbaigtumėte saugojimą; Įdėkite jį į automobilio sėdynės nugaros kišenę. Puiki dovana draugams: tinka kaip lengvas skaitymo, biuro ir valgomojo stalas. Tai suteikia patogumo keliaujantiems verslo, turizmo ir laisvalaikio tikslais.

Klientų aptarnavimo patarimai:

Paprastai jūsų užsakymas bus išsiųstas per 1-3 dienas po apmokėjimo. Jei turite kokių nors klausimų, nesvarbu, prieš pateikdami užsakymus ar gavę produktus, nedvejodami susisiekite su mumis. Teigiamas 5 žvaigždučių atsiliepimas su nuotraukomis bus labai įvertintas ir mūsų parduotuvėje gausite didesnę nuolaidą.

[xlmodelis]-[nuotrauka]-[0000]

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas