Parduotuvė

„Big Bang Theory“ automobilio lipdukas „Atom Car“ …

„Big Bang Theory“ automobilio lipdukas „Atom Car“ keturių berniukų langų dekoro lipdukai CZ14

2.22 €

Medžiaga: Aplinkai nekenksmingas vinilas

Šie lipdukai puikiai tinka vidaus ir išorės paviršiams dekoruoti ir gali būti klijuojami ant bet kokių lygių arba pusiau glotnių paviršių – veidrodžių, stiklo, durų, baldų, automobilių metalo, plastiko ir sienų. Lipnus štampuotas vinilo lipdukas, jo fone nėra, jūsų siena atrodys kaip nudažyta. Apie dydį:

15X15cm/ 18cmX18cm/ 20X20cm

Kaip naudoti :

1 veiksmas: Kruopščiai nuvalykite vietą alkoholiu arba muilu ir vandeniu. Nenaudokite Windex ar panašių produktų, nes jie paliks likučius, kurie neleis lipdukui gerai prilipti.

2 veiksmas : paruoškite lipduką klijavimui tvirtai braukdami valytuvu arba kreditine kortele per skaidrią perkėlimo juostą.

Taip pašalinsite visus susidariusius oro burbuliukus ir lipdukas prilips prie perkėlimo juostos. 3 veiksmas: nulupkite baltą popierių, esantį nuo lipduko. Jei lipdukas prilimpa prie pagrindo, lėtai pakeiskite popierinį pagrindą ir pakartokite 2 veiksmą. 4 veiksmas: Lėtai nuleiskite lipduką ant paviršiaus ir tvirtai įtrinkite jį valytuvu arba kreditine kortele. Pradėkite nuo vidurio ir išeikite. 5 veiksmas: lėtai nuimkite skaidrią perkėlimo juostą kampu. Būkite atsargūs, kad nenuplėštumėte lipduko nuo paviršiaus. Jei lipdukas atsitraukia nuo paviršiaus, pakartokite 4 veiksmą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas