Parduotuvė

„Black Tornado“ salono gilaus valymo pistoletas …

„Black Tornado“ salono gilaus valymo pistoletas skirtas kabinos priežiūrai oru valdomam automobilių plovimo pistoletui plieno įrangai „Tornado“ pistoletui

38.19 €

Prekės savybės: 1.Išsamus valymas, efektyvus ir taupantis energiją. 2. Suderinta su aerologijos principais, lengva ir paprasta naudoti. 3. Du pasirinkimo režimai, tinka įvairioms progoms. 4. Gaminyje naudojama nauja guolių rotoriaus konstrukcija; mažas paleidimo slėgis ir didelis sukimosi greitis (iki       3000 aps./min.), valymo efektas yra labai geras. 5. Lengvas ginklo korpuso dizainas; jis yra nikeliuotas, gražus ir patvarus. 6.Srauto reguliavimo vožtuvas leidžia lengviau reguliuoti oro srautą ir valdyti sukimosi greitį; gaminį patogu naudoti     .

Produkto parametras: Produkto pavadinimas: Tornado automobilio salono valymo mašina Sąsaja: Europos standartas, Amerikos standartas, Japonijos standartas Gaminio modelis: Z-070 Optimalus darbinis slėgis: 0,7 MPa (7 barai, 100 Psi) Guolių sukimosi greitis: maks. 3000 aps./min (reguliuojamas) Oro sąnaudos: 75 NL/min Valymo skysčio sąnaudos: 50 ML/min

Pastaba:

  1. Darbinis slėgis yra 0,4-0,9 Mpa; optimalus darbinis slėgis yra 0,7Mpa;
  2. Darbinis slėgis neturi viršyti 1Mpa, kad nebūtų pažeistas viesulas;
  3. Po kiekvieno naudojimo išplaukite vidų vandeniu, kad neužsikimštų vamzdis;
  4. Gavę gaminį švelniai pasukite guolį, kad neužstrigtumėte.

Produkto veikimo principas: Mašina yra prijungta prie oro kompresoriaus ir dideliu greičiu sukasi apie savo ašį 0,4–0,9 MPa (58–130 PSI) oro kompresoriaus apskrito vamzdžio valymo pistoleto trimitų viduje (optimalus darbinis slėgis yra 0,7 MPa, jis neturi viršyti 1Mpa). Valymo skystis sukuria purškimo efektą, veikiant stipriai išcentrinei jėgai, kurią sukuria didelio greičio apskrito vamzdžio sukimasis. Purškiamas valymo skystis priliptų prie dėmės ir dėmės visiškai atsiskirtų nuo detalės paviršiaus. Tuo pačiu metu pritraukite radikalias daleles ant trimito purkštukų, kad efektyviai pašalintumėte dėmes; taip pat gali sterilizuoti automobilyje esančias bakterijas.

Taikymo sritis: Šis produktas gali efektyviai pašalinti įvairias dėmes nuo flanelinių audinių, odos, variklio, padangų, stebulių, plastiko ir įvairių pramoninių mašinų paviršių. Pavyzdžiui: A. Motociklų, automobilių ir sunkiasvorių sunkvežimių kailinės sėdynės pagalvėlės, odinės sėdynės, prietaisų skydeliai, durų plokštės, vairas, grindų audinys, automobilio stogas, variklio paviršius, padangų paviršius ir stebulės paviršius. B.Aliuminio langų rėmų, laukiančių dažymo, paruošimas C. Langų užuolaidos, širmos ir kilimėliai D. Aparatūros atpalaidavimo priemonė, riebalai ir valymo klijai. E.Mikrobangų krosnelė, virtuvės įranga ir įvairūs ventiliatoriai, traktoriai, žemės ūkio technika ir gyvūnų laikymo vietos. F. Automatinė biuro įranga (pvz., spausdintuvas) ir įrankiai, žaislai (žaisliniai gyvūnai ir skaitmenys), odiniai batai ir kt.

Pakavimo sąrašas: 1.varpas; 2.šepetėlis; 3.lydymo indas; 4.rankų plovimo pistoletas;

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas